Artystyczne stylizacje

Szersza paleta wzorów toreb H&M dostępna już w salonach.

images

Sieć sklepów H&M jest ostatnio bardzo popularna. Tworzonych jest coraz większa ilość punktów tej sieci, a kolekcja powiększa się. Coraz większą część asortymentu stanowią buty i dodatki. Wykonane są z rozmaitych tkanin i w różnych rodzajach. Ich wybór uzależniony jest również od sezonu. Tak jak w przypadku każdego innego sklepu, także tam inne dodatki i akcesoria dostepne będą w sezonie letnim, a inne w zimie. Powinny one być przede wszystkim dopasowane do kolekcji odzieży w konkretnym sezonie. W każdym okresie zimowym sporą grupę obuwia damskiego tworzą kozaki.Kozaki

Pod hasłem „kozaki H&M” kryje się niezwykle szeroka i zróżnicowana oferta. Kozaki są od wielu lat ogromnie popularnym typem butów damskich. W ubiegłym sezonie zimowym widać było zwiększającą się popularność różnego typu botków, zwłaszcza tych na koturnie. Z drugiej strony jednak stałe miejsce w sklepach obuwniczych zajmowały właśnie kozaki. W ofercie H&M dostać można znaczną liczbę rozmaitych rodzajów. Zdecydowana większa część z nich, według panujących trendów, to buty o bardzo wysokich cholewkach, nieraz sięgających nad kolano. Dostępne materiały to przede wszystkim zamsz oraz imitacja skóry. Często dostepne są również modele z wywijaną górną częścią, które umożliwiają zakładanie w dwóch wersjach. Większa część kozaków H&M to buty na szpilce lub płaskiej podeszwie. Na dzień dzisiejszy wśród barw dominują brązy i beże. Nie brakuje jednak również butów w kolorze tradycyjnej czerni, która zazwyczaj do wszystkiego pasuje. Na niższe temperatury dostępne są obuwie ocieplane. Często w ofertach na wiosnę również występują kozaki, które są wykonane z cieńszych tkanin i nie są ocieplane.

Torby

Jednym z najważniejszych akcesoriów do ubrania jest torebka. Może ona być bardzo małych rozmiarów, czyli tak zwane kopertówki. Torebki takie nosi się w dłoni, a mogą pomieścić wewnątrz tylko parę drobnych przedmiotów. Aktualnie dużo kobiet wybiera torebki o większych rozmiarach, niektóre o bardzo dużych rozmiarach. Torby H&M to takie do noszenia w dłoni lub przez ramię. Ich rodzaje są niezwykle zróżnicowane. Wśród barw w większości przypasków spotykane to czerń i brąz. Jeśli chodzi o materiały, przeważa imitacja skóry. Oferowane są także wielobarwne torby z tkaniny na ramię w sporych rozmiarach.