Artystyczne stylizacje

Zatargi w związku? To normalne

Mężczyzna popełnia gafę
Jak przeciętna kobieta może być w związku ze zwykłym facetem? I w przeciwną stronę, jak taki facet radzi sobie z tego typu kobietą? Odpowiedzi| na tak postawione zapytanie w rzeczywistości nie znajdziemy, dobieramy się w związki prowadzeni pewną głęboką tajemnicą i dlaczego tak jest, że ona i on, tego nikt tak do końca nie wie.

Psychologowie i psychiatrzy starają się znaleźć jakieś wyjaśnienie, ten dziwny konflikt, lecz sami tkwią po uszy w tego typu dziwnym układzie…

Małżeństwo
Autor: Elisa Garbarino
Źródło: http://www.flickr.com

No więc dlaczego? Nie ma odpowiedzi. Właściwie, dlaczegóż by nie można mydlić oczy i udawać, że się to zna, że wiadoma jest ta metafizyczna, wieczna prawda, iż to na nas sfrunęła łaska oświecenia, w której zawarte są tajemnice, które odkryją się jedno zaklęcie, na jedną małą prośbę… Nie ma tak łatwo, to tak nie działa. Nie ma prostych wskazówek czy nawet korzystnych przesłanek. Są tropy, i dentysta (zobacz więcej) już od zawsze, nie wnoszą bowiem one nic wartościowego do tego zjawiska.

Zgodne małżeństwo
Autor: Valentina Yachichurova
Źródło: http://www.flickr.com

Z jakich przesłanek to wynika? No naprawdę ze szczegółów, z niepozornych nieporozumień. Na przykład istnieje taka sytuacja, chodzi o spodnie damskie. Peroruje ona, a mężczyzna spoczął przy stole i kończy obiad. Ona coś zagaduje o spodniach damskich typu rurki (modne spodnie damskie), następnie są znowuż spodnie damskie rybaczki. Ona się produkuje, mówi, a on niby jej słucha, niby coś mówi pod nosem, a cała ta scena nie wygląda się jak choćby nić zrozumienia. A na dodatek, tuż na sam koniec, gdy on słyszy słowo „spodnie”, i zarzut, iż nie słucha, pobudza się i odpowiada, że jutro pójdziecie nabyć te damskie spodnie dresowe, dentysta (więcej dowiesz się na tej stronie) jakbyś bez przerwy paradowała w dresach (a chodzisz przecież w nich przeważnie w domu). Więcej o spodniach dresowych i rybaczkach jest w tym miejscu: spodnie dresowe dla kobiety.

Sytuacja w przeciwną stronę. Jeśli faceci nie słuchają kobiet to kobiety nie pojmują zasad piłki nożnej. Taka sytuacja, oglądasz mecz ze swoją kobietą, wszystko wydaje się fajnie, no bracie tyle ją namawiałeś, nareszcie zaaprobowała twoje prośby, a co najistotniejsze ogląda (tak się wydaje) nawet ze znacznym napięciem, co ciebie cieszy. Już chcesz ją wycałować, postawić na piedestał i wychwalać, gdy nagle okazuje się, iż ona od początku kibicowała tym drugim, gdyż myślała, że Polacy grają w tych ciemniejszych strojach. No w tego typu momencie brakuje ci cierpliwości. Obrażasz się, tym bardziej, że nasi dostają lanie, tak więc czujesz się podwójnie oszukany. Co za pech!