Artystyczne stylizacje

Zestawiamy torebkę do stroju czy obuwia?

torebka turkusowa
Torebka kobieca uważana jest za wizytówkę płci pięknej. Aktualnie torebka nie jest używana już tylko do przechowywania rzeczy takich jak komórka, pieniądze, szminki czy klucze. Wielu specjalistów mody zgodzi się, że torebka jako dodatek świadczy o klasie i guście współczesnych pań. Styliści olśniewają fasonami, kolorami i odcieniami, kształtami oraz wykwintnością torebek, które kupisz w hurtowni torebek.

torebka turkusowa
Źródło: www.superbag.pl

Hurtownia torebek chcąc podążyć za modą, musi wciąż modyfikować swoją ofertę produktową, a jest w czym przebierać, gdyż gatunków torebek jest coraz więcej: od ogromnej tradycyjnej torebki, kopertówki, z różnorodnych dzianin, `ze skóry albo płótna po torebki damskie listonoszki.

Kiedyś zestawiano torebkę do koloru i fasonów butów. Aktualnie moda pokazuje nieco inne warunki: buty i torby nie muszą mieć takiego samego koloru ani być z tego samego materiału, należy bowiem rozstać się z monotonią. Panie, które interesują dodatki, wybierają najczęściej torebki do barwy ubioru. Torebka jako element stroju, powinna współgrać i pasować do wybranej kreacji, może być przykładowo o jeden ton jaśniejsza lub ciemniejsza, a nawet kontrastowa, jeśli chcemy przykuć uwagę.

Czy pragniesz dokładniej przestudiować prezentowany na tej stronie wątek? Jeżeli tak, bez obawy kliknij tu, by przeczytać więcej nowości (http://www.taniec-kosubek.pl/).

Warto zauważyć, że dużo pań nalega na klasykę, sprowadzając torebkę i buty do wspólnego mianownika. Nic w tym niecodziennego, gdyż tak naprawdę o wyborze torebki powinna decydować okazja, sylwetka, styl i gust, a nawet nastrój. Torebka powinna być ozdobą stroju, ale należy dobierać ją do ubrania czy butów z subtelnością. Zbytnia dekoracyjność bądź zbyt mocny kontrast, może dać odmienny efekt od wyczekiwanego. Ponadto często zdarza się, iż kobiety wolą torebki uniwersalne, które są zgrane zarówno do większości ich ubrań, jak i butów.

Torebka niekoniecznie musi być dopasowana pod ton ubrania. Istotny jest klasa, fason faktura czy też rodzaj materiału, z którego torebka jest uszyta. Wybór stylu torebki powiązany jest też często z lojalnością do producenta, niektóre kobiety są zakochane w torebkach firmy bevers, a jeszcze inne nie chcą udać się na ulicę bez torebki David Jones.

Jeżeli ten tekst Cię zainteresował, to śmiało kliknij tutaj oraz zobacz, co przeczytasz w najnowszym linku. On również okaże się godny zainteresowania.

Pamiętajmy jednak, iż perfekcyjnie dopasowana torebka powinna nie tylko dobrze być zestawiona z strojem bądź też z butami, ale i być funkcjonalna oraz komfortowa.

Źródło: Torebki Damskie