Artystyczne stylizacje

Zawartość kobiecej kosmetyczki

images
Nad potrzebą wielu kosmetyków się nie dyskutuje – wiadomo, że nie można bez nich funkcjonować. Kobiety zwykle posiadają swoje sprawdzone kremy, z którymi się raczej nie rozstają. Które kosmetyki pielęgnacyjne są kobietom konieczne do życia?

Poszukiwania ideału

Autor: Bielenda Kosmetyki Naturalne

Naturalne, że na osobistej cerze możemy sprawdzać jedynie najlepsze kosmetyki. Zwykle przed wizyta w drogerii, wcześniej badamy opinie o danej marce na forach w internecie. Clarins przeciwzmarszczkowy lub silnie regenerujący ostatnimi czasy wybieramy w aptece. Jeżeli już wybierzemy ten idealny, z reguły na dłużej mieszka w kosmetyczce. Panie, które nigdy nie miały problemów z cerą, podchodzą do kupna kremu dużo mniej nerwowo. Jednak panie, mające kłopoty z naczynkami lub po prostu alergią musi sprawdzać każdy kosmetyk.

Jak wybrać kolorowe kosmetyki?
Tutaj sprawa wygląda tak samo. Kosmetyki do makijażu nie są tanie i poza tym długo trzeba szukać idealnych. Podkład i puder muszą być dobrane do problemów cery, a ich ceny czasami osłabiają. Nie należy wykazywać się oszczędnością przy takich kolorowych kosmetykach, ale jednak wiele pań znajduje prawdziwe perełki małych i niedrogich firm. Cienie do powiek i tusze do rzęs za kilkanaście złotych potrafią przebijać jakością ekskluzywne produkty. To też niekwestionowane skarby wśród wszystkich kosmetyków.

Kosmetyki pielęgnacyjne do włosów
Ostatnio trwa moda na zdrowe szampony i odżywki do włosów, bez silikonów i konserwantów, silnie odżywiające. Fryzjerzy bardzo często rekomendują szampony i odżywki, których sami używają w salonach. Kerastasei linia L’Oreal dla profesjonalistów wskakują też do codziennych kosmetyczek. szampony jednak od czasu do czasu najlepiej zmienić, dla dobra włosów. Oprócz luksusowych kosmetyków na półce nie może zabraknąć tradycyjnych ziołowych szamponów. Pokrzywowy albo tataro-chmielowy pozwoli odsapnąć obciążonym włosom.

Zapach kobiety
Mówi się, że kobieta musi być oddana zapachom, szczególnie, jeżeli już ma „ten jedyny”. Niektóre panie dostosowują zapach do części roku albo po prostu nastroju. Czasami można postawić na ostre Opium, a na słoneczny optymistyczny dzień najlepiej pasują bvlgari blv.