Artystyczne stylizacje

Zasady męskiej mody na co dzień czyli co powinni zakładać panowie, żeby dobre wyglądać w każdej sytuacji.

ubrania
Moda większości będzie się zapewne kojarzyła z paniami, tymczasem pośród panów także ona obowiązuje. Może nie jest tak spektakularna, lecz w męskiej modzie również panują określone trendy, których należy się trzymać, jeżeli chcieć się będzie każdego dnia dobrze się prezentować. Niestety z naszymi panami bywa bardzo różnie.

Wielu z nich po prostu się ubiera, ale (www.florenzocastello.com) trudno będzie mówić o tym, że ten strój jest chociaż odrobinę stylowy. Panowie specjalnie się nie przejmują, jak się prezentują, ale też nie zawracają sobie głowy tym, aby poznać chociaż najważniejsze zasady, którymi się należy kierować podczas komponowania ubrania. I potem pojawiają się kawały z nieśmiertelnych skarpetek przy sandałach czy innych wpadek modowych, które są domeną naszych panów. A przecież najważniejsze reguły dotyczące tego, w jaki sposób powinno się ubierać nie są wcale jakieś skomplikowane, trudne i nie do zdobycia. Wręcz przeciwnie, w sieci jest mnóstwo serwisów, z jakich można czerpać całą wiedzę, wystarczy jedynie chcieć to robić – cały artykuł .
Coraz częściej sprawy ubioru panów regulowane są przez wewnętrzne regulacje firm, w których oni pracują. W wielu miejscach pracy obowiązują bowiem wyznaczone zasady tego, jak trzeba się ubierać, i chcąc nie chcąc należy się do nich dostosować. Nie ma w tym niczego dziwnego, w końcu przy pracy z klientami nasz ubiór jest pierwszym elementem, na jaką ktoś zwróci uwagę. Dlatego też, jeśli mamy do czynienia w naszej pracy z ludźmi, to warto przyjrzeć się naszemu „zwykłemu” ubraniu i wprowadzić trochę ważnych modyfikacji w taki sposób, by sprawiać wrażenie bardziej profesjonalnego
ubrania
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
ubrania
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Rzecz jasna z korzyścią dla ogólnego wizerunku, bowiem przeważnie pracowników obejmuje formalny, oficjalny styl, a takie nawyki będą się także później przekładać na ubiór po pracy. Można więc zastanowić się nad nabyciem sensownego garnituru, który posłuży nam kilka lat.

Faktem jest, że mężczyźni jeżeli chodzi o odpowiednie ubiór wielkiego wyboru nie mają i powinni zakładać garnitur, choć i z tym czasami bywa dużo problemów. Może nawet nie z garniturem, a całą resztą, czyli dobraniem butów, koszuli i krawata. Bo w większości przypadków to na tym właśnie panowie polegają, cóż z tego jak mają założony garnitur, jeżeli i tak całość nie będzie wyglądać najlepiej lub nie pasuje w ogóle do danej sytuacji. Z tego też powodu panom również się poleca, aby zapoznali się z podstawowymi zasadami dotyczącymi komponowania ubioru, na pewno w niejednym przypadku może im się to przydać – Styl.