Artystyczne stylizacje

Chwytliwe hasło na twojej koszulce? – zamów doskonały prezent dla najbliższych

koszulka
„Najlepsza mama na świecie”, „Pij piwo będziesz wielki”, „Sie ma, lub sie nie ma” – te i wiele innych przykładów haseł odnajdziemy obecnie na udostępnianych w sklepach koszulkach. Aktualnie śmieszne koszulki z nadrukiem to hit nie tylko internetowych sklepów, lecz wszędzie tam, gdzie można dostać upominki i nowatorskie gadżety.

koszulka
Autor: Dushan Hanuska
Źródło: http://www.flickr.com
Na pozór niczym się nie odróżniają od standardowych koszulek, niemniej tylko pozornie. Koszulki (sprawdź koszulki z nadrukiem własny projekt) z napisem – i to dodajmy śmiesznym napisem – to idealny wybór, jeśli chcielibyśmy podarować komuś niebanalny prezent. Chcesz wyrazić jak mocno kochasz swojego brata albo czego nie lubisz w swoim znajomym? – kup i podaruj mu koszulkę ze śmiesznym hasłem. Chcesz przyciągać czyjaś uwagę albo przekonać innych do tego, że masz świetne poczucie humoru? – koszulka z oryginalnym hasłem będzie do tego celu idealnym rozwiązaniem.

Koszulki o jakich mowa z daleka przykuwają uwagę. Nie od dziś wiadomo, że chwytliwy slogan czy zdjęcie to najskuteczniejsza reklama. Jeśli ubieramy koszulkę ze śmiesznym tekstem poniekąd reklamujemy siebie – to jacy jesteśmy, co się nam podoba, jaki mamy charakter (strona www). Rzecz jasna wybór napisu powinien być odpowiednio przemyślany, chyba, że nie nie jest dla nas ważne jaki rezultat osiągniemy nosząc taką koszulkę.

koszulka
Autor: Adidas
Źródło: Adidas

Współcześnie istnieje wiele firm, które przygotują dla nas koszulkę z dowolnym napisem i na życzenie. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, chociaż należy pamiętać, że firmy nie wydrukują też haseł, które są obraźliwe bądź wulgarne. Ale też mało kto ma zamiar nosić na sobie takie koszulki. Te zabawne to co innego. Takie koszulki chciałby zakładać każdy, kto ceni sobie dobrą zabawę i to na każdym kroku!

Jeśli chcesz zaimponować otoczeniu, że „królowa jest tylko jedna” lub że „nie potrzebujesz Google, bo twój mąż wie wszystko” – zdecyduj się na koszulki (http://www.sitodruk-maszyny.com/maszyna/synchroprint-s-type-xtreme/) z tego rodzaju hasłem. Bez wątpienia zwrócisz ich uwagę, jak i uwagę tych wszystkich, z którymi będziesz mieć przyjemność się zobaczyć. Duże też prawdopodobieństwo, że w ten sposób zachęcisz innych do takich ciekawych rozwiązań i oni także skuszą się na śmieszne koszulki z napisem. Jest to idealny sposób na prezent, ale także na podkreślenie swojej indywidualności i poczucia humoru.