Artystyczne stylizacje

Tag Archive: Zara

Zara

Na jakiego rodzaju okazje ubierać koszulę na spinki oraz na co zwracać uwagę wybierając koszulę?

Mężczyzna powinien mieć w swej szafie elegancką koszulę, którą będzie wkładał na szczególne okazje. Tego typu koszula zazwyczaj występuje w kolorze niebieskim oraz można by ją założyć do garnituru.
Taka koszula na spinki to taki typ koszuli, jaka zapinana jest na spinki, a nie na guziki.

Popularne dodatki oszałamiającej kolekcji H&M już w salonach

Świat mody to zjawisko, które licznym ludziom wydaje się nieco obce. Nie da się ich nie pojąć, obserwując, jak dziwnie czasem są odziewane modelki na pokazach, jakimi złożonymi artystami są twórcy mody, jak w każdym pokazie modelek starają się przemycić różnego gatunku przekazy artystyczne. Oczywiście są fani mody, którzy bardzo entuzjastycznie podchodzą do takiego nieco sekretnego uniwersum mody, rozumieją go, a gdy obserwują na wybiegu dziewczynę ubraną w dziwną kieckę, nie kręcą głową nad faktem, że nikt zwyczajny nie ubrałby tego rodzaju stroju, by wyskoczyć do spożywczego po zakupy czy na spotkanie.

Ekskluzywne torebki od Zara

Każda niewiasta pamięta, jak kluczowe są nawet najmniejsze elementy w kreacji. Żeby wyglądać gustownie, trzeba dopasować buty do spodni, spodnie do koszuli, koszulę do marynarki. Na koniec trzeba jeszcze dobrać właściwą torebkę, która będzie w sam raz korespondować z resztą ubioru. Popatrzmy, jakie produkty są w sprzedaży w wiosennej kolekcji torebki Zara.

Zara – hiszpańska firma flagowa

Gdy w tysiąc dziewięćset siedemdziesiątym piątym roku Amancio Ortega otwierał swój pierwszy sklep w La Coruni na pewno nie spodziewał się, że trzy dekady potem będzie najbogatszym obywatelem Hiszpanii i zdobędzie piąte miejsce w zestawieniu światowych bogaczy w 2012 roku. A był tak przekonany o sukcesie, że jego sny się zrealizowany? Niełatwo stwierdzić.