Artystyczne stylizacje

Zadbany facet, czyli wysokiej jakości kosmetyki do bez najmniejszych wątpliwości podstawa

mężczyzna
Elegancki oraz zadbany pan powinien być przede wszystkim idealnie ogolony. Wielki wybór przeznaczonych do jednorazowego użytku maszynek do golenia sprawił, że większość mężczyzn każdego dnia używa do golenia dokładnie tego rodzaju akcesoriów. Od jakiegoś czasu jednak daje się zauważyć powrót do tradycyjnych sposobów golenia. Znów do łask wracają brzytwy i klasyczne maszynki.

brzytwa
Autor: Francis Storr
Źródło: http://www.flickr.com
Miłośnicy klasycznego golenia z chęcią sięgają po produkty produkowane przez markę Dovo. Brzytwa Dovo wykorzystywana jest na świecie już od roku 1906 – strona. Ceniona brzytwa Dovo cechuje się najwyższą jakością. Gwarancją, że sięgamy po oryginalną brzytwę powinien być umieszczony napis na ostrzu. Wszystkie brzytwy, które wypuszczane są z zakładu mają bowiem umieszczony napis: „Solingen Best Quality”. Pielęgnacja twarzy po goleniu wymaga wykorzystywania doskonałych kosmetyków. Cenioną od lat marką wśród nich jest bez wątpienia marka Taylor of Bond Street. Historia kosmetyków sygnowanych kosmetykami (polecamy kliknij po szczegóły) jest wyjątkowo długa, sięga do drugiej połowy XIX wieku. Wytwarzane na terenie Wielkiej Brytanii kosmetyki są ogromnie popularne na wyspach, być może dlatego, że korzysta z nich również rodzina królewska. Teraz po produkty te mogą sięgnąć też mieszkający w Polsce panowie – taylor of bond street. Kosmetyki produkowane są na bazie ekstraktów roślinnych, doskonała jakość składników to jeden z najbardziej docenianych ich atutów.

golenie zarostu
Autor: Post Memes
Źródło: http://www.flickr.com
Wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji skóry oraz włosów oferuje uznana brytyjska marka Truefitt&Hill. Ceniona marka Truefitt&Hill istnieje na rynku od początku XIX stulecia. Wśród producentów kosmetyków dla panów marka Truefitt&Hill zajmuje wyjątkowo wysoką pozycję – Facetaria. Wśród klientów zawsze znajdowali się członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Dzisiaj firma zajmuje się nie tylko wytwarzaniem kosmetyków. Już wraz z początkiem lat trzydziestych właściciele zdecydowali się zająć także oferowaniem usług fryzjerskich. Na chwilę obecną te brytyjskie kosmetyki nadal cieszą się wzięciem wśród wielu mężczyzn na całym świecie. Są od kilku lat oferowane także w Polsce. Lista produkowanych produktów jest niezwykle długa. Obejmuje na przykład żele do kąpieli, kremy do mającej miejsce codziennie pielęgnacji twarzy, mydła i olejki. W ofercie mężczyźni znajdą też kosmetyki stworzone do pielęgnacji włosów i golenia.