Artystyczne stylizacje

Zadbane włosy i właściwa kondycja cery, istotnym walorem kobiecej urody.

Nie ukrywaj cellulitu, zwalcz go!
Na niekorzystny stan loków wpływają rozmaite, mniej lub bardziej ostre środki poprawiające urodę. Tak samo jak skóra twarzy i rąk, są stale wystawiane na działanie ujemnych warunków atmosferycznych. Kiedy loki stają się przesuszone, kruche a także skłonne do wypadania, jedynym sposobem staje się ich skuteczna ochrona. Nie dziwi w tej sytuacji fakt, iż artykuły produkowane do tego celu stają się bardzo prężnie rozwijającą się grupą kosmetyków.

Kobieta, uroda
Autor: Robert Moran
Źródło: http://www.flickr.com

Kosmetyki do ochrony proponowane są na rynku kosmetycznym pod różnorodnymi nazwami: płukanek, pianek, odżywek czy też balsamów. W ostatnich latach bardzo rozpowszechnioną, z przyjemnością wykorzystywaną formę produktów pielęgnacyjnych stanowią pianki. Kosmetyki te są wygodniejsze w używaniu, dają się bez trudu i równomiernie rozprowadzić. Tak jak tutaj: pielęgnacja skóry.

W przypadku bardziej zniszczonych włosów godne zaproponowania są maski lub odżywki ochronne, które pozostawia się na parę minut, a potem spłukuje. Zimową porą trzeba poszukać kremów do twarzy i skóry z zawartością masła karité (shea), które silnie natłuszcza i wygładza naskórek, a przy tym jest też ekologiczną esencją promieniochronną. Promienie słoneczne działają na naszą cerę przez cały rok. Zimą słońce działa niezwykle intensywnie. Powinnyśmy więc pamiętać o odpowiedniej fotoochronie, ale nie tylko kiedy szusujemy na nartach. Również podczas spacerów czy jazdy na wyciągu nie zapominajmy o posmarowaniu odsłoniętej cery kremem z filtrem.

Warto zakupić kosmetyk z wysokim filtrem, dlatego, że słoneczko wysoko w górach działa z dużą intensywnością. Nie zapominajmy też o ochronie delikatnej skóry na ustach i wokół oczu. Korporacje pielęgnacji specjalistycznej, pomyślały o paniach, dla których uroda jest ważna ale mają mało czasu na pielęgnację i opracowały tzw. „zabiegi bankietowe”. Ich głównym zamierzeniem jest spowodowanie szybkich i namacalnych wyników: nawilżenie, wygładzenie i rozświetlenie skóry. Dla zainteresowanych: kliknij tu.

Medycyna estetyczna coraz bardziej popularna
Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR

Interesującym rozwiązaniem są też rozgrzewające kosmetyki z domieszką imbiru, cynamonu lub chilli, które polepszają ukrwienie skóry i pozostawiają na niej ciepły, przyjemny aromat.

Chcesz poszerzyć wiedzę z tego ciekawego zagadnienia? Więc dobrze trafiłeś. Po prostu naciśnij tutaj (https://aptekazawiszy.pl/medispirant-antyperspirant-roll-on-50-ml.html) i przeloguj się do kolejnej witryny.

Jeśli mamy ochotę na ciepłą kąpiel, trzeba dodać do wody parę kropel olejku goździkowego, pomarańczowego lub grejpfrutowego. Ich pobudzający zapach zamieni kąpiel w niewielki zabieg spa.