Artystyczne stylizacje

Wypoczynek z dietą – czyli jak zrzucać wagę zdrowo i przyjemnie

kobieta jedząca sałatkę
Wiele osób wyjeżdża na wczasy po to, by zrzucić zbędne kilogramy. Kluczowa tutaj jest dieta, a dużą popularnością cieszą się wczasy z dietą dr ewy dąbrowskiej. Czym się cechują takie wczasy i dieta?

Przede wszystkim chodzi o sposób spożywania posiłków, o ich rodzaj i jakość. Bez względu na to, czy wybieramy wczasy z dietą, czy też nie bierzemy jej pod uwagę, to warto pamiętać o kilku ważniejszych zasadach odżywiania się. Rzecz jasna powinniśmy spożywać zbilansowane posiłki w miarę systematycznie – jednym słowem, należy jeść w miarę możliwości regularnie, zróżnicowane posiłki i w stałych porach dnia, bez pomijania żadnego posiłku w ciągu dnia.

Sprawdź też:

Gdzie pojechać na „zdrowe” wakacje?Popularnym kierunkiem jeżeli chodzi o „zdrowe” miejsca jest Grecja, Malta (balice last minute – http://centrumwakacji.pl/Malta-z-Krakowa), czy Włochy – ogólnie państwa śródziemnomorskie, gdzie dieta jest bardzo lekka, konsumuje się dużo warzyw, jak również wysokiej jakości nabiał, czy ryby. Również jeśli chodzi o ewa dąbrowska wczasy stosuje się tę zasadę. Generalnie, pamiętając o kilku istotnych zasadach, możemy bardzo schudnąć w czasie wakacji. Trzeba także podkreślić fakt, że wielu ludzi lubi wówczas imprezować. Niestety alkohol jest mocno kaloryczny i to on może w głównej mierze powodować podwyższenie wagi i utratę ładnej sylwetki.

Doczytaj:Zasady odżywiania się w trakcie wyjazdu

warzywa na stole
Autor: Emily
Źródło: http://www.flickr.com

Unikać powinniśmy jak najbardziej fast foodów, które nie dość, że są szkodliwe dla zdrowia (zawierają różne nienaturalne substancje, przy długotrwałym stosowaniu mogą naprawdę zdziałać bardzo dużo złego, zarazem jeśli chodzi o młody czy starszy organizm, jak i organizm w już podeszłym wieku), to jeszcze są tuczące. Są to niestety najczęściej same węglowodany oraz szkodliwy tłuszcz.

Nie powinniśmy sięgać po tego rodzaju dania, czy przekąski.

Kliknij ten link – ta treść będzie dla Ciebie interesująca. Prezentowane na niej treści dotyczą pokrewnej tematyki, co artykuł, który w tej chwili czytasz.

Warto z kolei postawić na naturalne produkty – starać się konsumować produkty jak najmniej przetworzone, takie, które są naprawdę jak najlepszej jakości. To powinno pomóc w zrzuceniu nadmiaru kilogramów i tym sposobem wrócimy z naszej wycieczki z przepiękną opalenizną, jak również z kilkoma kilogramami mniej. To jak najbardziej w praktyce nie jest takie trudne, tak jak może sądzimy i na sto procent warto to wypróbować!