Artystyczne stylizacje

Wyjątkowe właściwości odzieży skórzanej.

Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13
Rzeczy ze skóry cieszą się ogromną popularnością od setek lat. Pozyskiwane z powłok ciała gospodarskich oraz dzikich zwierząt, wykorzystuje się je do wyrobów płaszczy, portmonetek, pasków, rękawic, tapicerek samochodowych, a także w nowoczesnej technologii i architekturze do wykańczania wnętrz. Skóra jest niezwykle plastyczna i delikatna, a jednocześnie jest wytrzymała i odporna. Najpopularniejszą galanterię wytwarza firma Wittchen, a sklep wittchen cieszy się bardzo dużym uznaniem oraz popularnością wśród zwolenników wyrobów ze skóry.
kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Jakie cechy mają wyroby marki Wittchen.

O wyjątkowych właściwościach produktów marki Wittchen konsumenci a zwłaszcza Panie wiedzą od dawna. Firma ta powstała 13 lat temu dzięki Jędrzejowi Wittchenowi, który, razem z producentami wschodnimi wypuścił w Polsce pierwszą linię skór Italy. Od przeszło dwudziestu lat marka wypuściła na rynek setki kolekcji darzonychniezwykłą renomą i popularnością, a ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przekształciła się w spółkę akcyjną.

Co oferuje Marka Wittchen?

Pomimo tego, że każdego roku zmianie ulegają style w modzie, pewne produkty są ponadczasowe i wiecznie będą na czasie. Do takich na pewno zaliczają się płaszcze wittchen . Doskonałe na jesienne dni, uchronią nas od chłodu i deszczu. Oprócz komfortu noszenia są bardzo starannie uszyte, a najwyższa jakość skór cielęcych sprawia, że kurtki te będą doskonałą inwestycją na wiele lat. Na coraz chłodniejsze miesiące zimowe polecamy torebki wittchen , spośród różnych stylów, krojów i kolorów na pewno każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Wyroby ze skóry są ponadczasowe, wie o tym każdy, kto ma w swojej garderobie chociaż jeden skórzany element garderoby, taki jak kurtkę czy płaszcz z wysokiej jakości skóry. Nie musimy się przejmować tym co jest modne i sezonowymi trendami a przyjemność noszenia jest nieporównywalny z żadnym innym materiałem. Dodatki i odzież ze skóry dostosowuje się do właściciela podobnie jak druga skóra i sprawia, że płaszcz czy kurtka jest czymś więcej niż zwykłą rzeczą. Drobiazgi wykonane ze skóry np. portfele czy paski na pewno będą idealnym i ponadczasowym prezentem.

Źródło: domodi