Artystyczne stylizacje

Biżuteria z sutaszu hitem sezonu

Komplet biżuterii Kate&Kate
Od jakiegoś czasu popularna jest biżuteria produkowana ręcznie. Jest jej tyle rodzajów, że naprawdę mamy w czym wybierać. Niezależnie od tego czy lubimy ozdoby w klimacie orientalnym, hippisowskim czy może bardzo eleganckie dodatki, na pewno znajdziemy coś w sam raz dla nas. Szczególne zainteresowanie w ostatnim sezonie wzbudzają ozdoby, do których wykonania wykorzystuje się sutasz.

To pojęcie stosunkowo nowe. Sutasz to w odpowiedni sposób spleciony warkocz nici, zazwyczaj jedwabnych. Używany jest do zdobienia ubrań, ale również biżuterii. Wymaga naturalnie pewnych umiejętności. To ważne, aby każdy produkt wyglądał ładnie i schludnie. Odstające, wystrzępione nitki, nie są tym czego oczekujemy.

Biżuteria Diva - bransolety
Autor: Diva
Źródło: Diva

Żeby dowiedzieć się, jaką popularnością cieszą się te wyroby wystarczy wprowadzić w wyszukiwarkę internetową najprostsze hasło „biżuteria sutasz”. Wyszukamy mnóstwo sklepów i stron artystów sprzedających tego typu akcesoria. Ceny tego rodzaju biżuterii kształtują się na poziomie cen każdej innej biżuterii ręcznie robionej. To oczywiste – takiego typu rękodzieło nie należy do tanich, bo wymaga mnóstwo pracy i czasu. Jeżeli jednak chcielibyśmy mieć w swojej kolekcji biżuterii coś bardzo ładnego i niepowtarzalnego to biżuteria z sutaszu jest dla nas. Interesująca oferta: sprawdź.

Naturalnie, zazwyczaj nie są to same sploty nitek. Do wykonania wisiorów, bransoletek, kolii czy kolczyków wykorzystuje się również kamieni szlachetnych, akrylowych, szkiełek, korali, metali i innych materiałów standardowo dodawanych do biżuterii.

Warto poszukać czegoś dla siebie. Jesli wiemy jaki element ozdobny chcemy kupić warto w internecie szukać konkretnie wpisując na przykład hasło „kolczyki sutasz”. Jeżeli chodzi o kolczyki właśnie ich ogromną zaletą jest to, że są lżejsze niż inne wykonane z metalu. Dzięki temu te sutaszowe mogą być większe, bardziej ozdobione niż wykonane z innych tworzyw. Więcej na temat biżuterii: .

biżuteria
Autor: diva
Źródło: diva

Podobnie jest, jeśli chodzi o bransoletki. Są bardzo ładne, możemy je idealnie dobrać do stroju. Wspaniale uzupełniają i ozdabiają proste stylizacje, zwracają uwagę i przyciągają wzrok. Jeżeli pragniemy znaleźć coś pasującego do nas poszukajmy w internecie na przykład „bransoletki sutasz”, a z pewnością wynajdziemy całe mnóstwo ładnych akcesoriów.

Warto uzupełniać strój biżuterią. Możemy takim sposobem ukazać nasz charakter i świetnie uzupełnić nawet prosty strój.