Artystyczne stylizacje

Wiosną można postarać się zmienić coś w naszym wyglądzie

butelki z kosmetykami
W pierwszych promieniach wiosennego słońca często mamy wrażenie, iż nasza cera nie prezentuje się najlepiej, a włosy są matowe i bez połysku. Trzeba działać! Co proponują dla nas tej wiosny kreatorzy trendów? Jak każdego sezonu – czekają na nas niespodzianki. Będzie barwnie, soczyście i oczywiście zachwycająco.

kosmetyki Pupa:
Autor: Macnetize.com
Źródło: http://www.flickr.com
Na wiosennych pokazach mody prym wiodą puszyste fryzury. Ale jak zwiększyć objętość cienkich i delikatnych włosów tak aby się nie sklejały? Ta kwestia nurtuje od lat naukowców w laboratoriach firm fryzjerskich. Właśnie pojawiły się bardzo obiecujące kosmetyki fryzjerskie, które możesz zobaczyć tu – . Są to spraye bez spłukiwania, które zaaplikowane są niewyczuwalne w dotyku, a zapewniają efekt naturalnej objętości – w dodatku, nie obciążając włosów.

W jasnych włosach czujesz się zbyt mało wyrazista, a ciemne włosy dodają Ci lat? Zdecyduj się na rudości (ale uwaga – takie kolory podkreślają na twarzy wszelakie zaczerwienienia).Jeśli chcemy zaszaleć możemy zastosować kolorowe kredy do włosów. Instrukcja obsługi jest prosta. Podkładamy pod wybrane pasmo papierowy ręcznik, malujemy jednym pociągnięciem kredą i…voila. Efekt naszych zapędów fryzjerskich możemy dodatkowo utrwalić lakierem.

kosmetyki
Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Rewolucja miała miejsce także w makijażu ust. Jeśli zauważyłaś, że zwykle stosowana przez Ciebie pomadka (szczegóły w podanym źródle) w sztyfcie daje zbyt grubą warstwę, i jednocześnie wysusza usta, a błyszczyk jest za bardzo transparentny, postaw na płynne pomadki. Te najnowsze zawierają olejki roślinne, które zmiękczają i nawilżają usta. Nie pozostawiają przy tym warstwy, która działa jak lep na długie włosy.Kiedy nasze wargi nie są chwilowo w najlepszym stanie powinnyśmy nosić w kosmetyczce balsamy do ust, takie jak te polecane kosmetyki. Odżywią suchy naskórek, dzięki czemu znikną nieestetyczne skórki. Pielęgnujmy usta, albowiem nawet najlepsza pomadka ( https://www.perfumeriaprestige.pl/kategoria/golden-rose-plynne-pomadki-matowe/ ) podkreśla niedoskonałości.

Cienie do powiek? Furorę robi kolor chabrowy firmy Pupa, który olśniewająco wygląda z kolorem żółtym i białym. Nanosimy go na całą powiekę, zaś w wersji bardziej dyskretnej ograniczamy się do kreski nad górną linią rzęs. Kosmetyki Pupa wyróżniają się wysoką jakością oraz eleganckimi i często zabawnymi opakowaniami produktów. Kto raz kupi produkt tej znanej marki, pozostanie jej wierny na zawsze.