Artystyczne stylizacje

Tag Archive: wiosna

wiosna

Bądź kobieca podczas nadchodzącego sezonu i dopasuj płaszcz do swojej garderoby

images
Nim lato na stale pojawi się w naszej szafie musimy zmierzyć się z nadciągająca wielkimi krokami wiosną. Wraz z nią poupychajmy w ciemny kąt ciepłe ciuchy i otwórzmy nasze serca na nową garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy czapki tak, żeby nie straszyły nas do przyszłego sezonu. Nim jednak będziemy mogły wskoczyć w krótkie spodenki i dopasować do tego koszulki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych grubych, ale delikatnych płaszczach, które będą wyśmienicie nadawać się do wiosennych spacerów po parku.

Parę wiadomości o zdrowym stylu życia

Przed nami wiosna, a razem z nią pogodne dni, kiedy to będziemy obnażać więcej ciałka. Kiedy w końcu zrzucimy z siebie wełniane swetry i ciepłe spódnice, może się okazać, że przybrało nam tu i ówdzie. Co czynić? Wiosna za rogiem, a tutaj taka oponka? Zamiast wpadać w panikę, trzeba podejść do kłopotu odpowiednio.

Surowa dieta.

bardzo smaczne jedzenie raw
Znowu nastała wiosna, a my nie możemy wejść w spódnicę z zeszłego sezonu. Z przerażeniem patrzymy w lustro. Daje się zauważyć, że za bardzo sobie dogadzaliśmy zimą i teraz musimy coś uczynić z tą warstwą tłuszczyku, którą zmagazynowaliśmy przez kilka ostatnich miesięcy. W głowie od razu pojawiają się nam różne błyskawiczne diety, które w krótkim czasie poprawią naszą figurę.

Kilka wiadomości o zdrowym stylu życia

Nadchodzi wiosna, a razem z nią cieplejsze dni, kiedy to zaczniemy odsłaniać więcej ciała. Gdy w końcu ściągniemy z siebie grube swetry i ciepłe spódnice, może się okazać, że przybyło nam tu i ówdzie. Co zrobić? Wiosna za pasem, a tu taka oponka? Zamiast popadać w popłoch, należy podejść do problemu z głową.

Doskonałe rozwiązanie dla nieumiarkowanych smakoszy, którzy nigdy nie mówią dość.

na diecie
Napływająca wiosna motywuje do zmian. Okres zimowy to pora, kiedy niezupełnie mamy ochotę na którekolwiek wyzwania sportowe, czy diety cud. Zimno, śnieg i zawierucha za oknem dają nam jedynie super moc do chwycenia po filiżankę kakao i książkę albo film. Na szczęście napływające słoneczne dni wszystko zmienią. Każdego roku o tej samej porze różne kobiece magazyny oferują na swoich barwnych stronach nowe maseczki oraz peelingi, ogólnie kosmetyki, które przywrócą damskiej skórze koloryt i sprężystość po smutnej oraz szarej zimie.

Trochę informacji o zdrowym stylu życia

images
Nadchodzi wiosna, a wraz z nią ciepłe dni, kiedy to zaczniemy odkrywać więcej ciałka. Kiedy w końcu zrzucimy z siebie grube swetry i ciepłe spódnice, może się zdarzyć, że przybrało nam tu i tam. Co zrobić? Sezon wiosenny za pasem, a tu taka oponka? Zamiast wpadać w trwogę, należy podejść do sprawy z głową.

Blogujemy o modzie

szafa
Moda to kłopotliwy świat dla tego, kto nie jest zaznajomiony z jej podstawami. Oczywiście można starać oglądać ludzi na ulicach i z drobnym opóźnieniem starać się do nich dostosować, ale jeśli komuś zależy na godnym i trendy prezencji i chce, by to inni kopiowali od niego, a nie na odwrót, należy uzbroić się odrobinę wiedzy i prześledzić blogi, portale i deklaracje autorów mody – to oni, wspólnie z nieuświadomioną odpowiedzą ludzi na ich wytyczne, kreują modę, taką przez duże M.