Artystyczne stylizacje

Tag Archive: wiosna

wiosna

Doskonałe rozwiązanie dla nieumiarkowanych smakoszy, którzy nigdy nie mówią dość.

na diecie
Napływająca wiosna zachęca do metamorfoz. Okres zimowy to chwila, kiedy niekoniecznie mamy ochotę na jakiekolwiek aktywności sportowe, czy kuracje cud. Chłód, śnieg i zawierucha za szybą dostarczają nam tylko super moc do pójścia po kubek kakao i książkę lub film. Szczęśliwie napływające słoneczne dni wszystko zmienią. Każdego roku o tym samym czasie wszelkie kobiece kolorowe pisma przedstawiają na swoich kolorowych stronach nowe maseczki oraz peelingi, ogólnie kosmetyki, które wskrzeszą w damskiej skórze koloryt i sprężystość po smutnej oraz szarej zimie.

Surowa dieta.

bardzo smaczne jedzenie raw
Po raz kolejny przybyła wiosna, a my nie możemy się wcisnąć w zeszłoroczna spódnicę. Z przerażeniem spoglądamy na swoje odbicie. Okazuje się, że nazbyt sobie pofolgowaliśmy zimowa porą i teraz musimy coś uczynić z tą oponką, którą wyhodowaliśmy w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Do głowy od razu przychodzą nam różne diety- cud, które w krótkim czasie naprawią naszą figurę.

Bądź kobieca podczas nadchodzącego sezonu i dopasuj płaszcz do swojej garderoby

Nim lato na stale zamieszka w naszej szafie musimy uporać się z nadciągająca szybkimi krokami wiosną. Wraz z nią pochowajmy w ciemny kąt ciepłe ubrania i otwórzmy nasze serca na nową garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i popakujmy zimowe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do przyszłego sezonu. Zanim jednak będziemy mogły wskoczyć w krótkie spódniczki i dopasować do tego bluzeczki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych obszytych futerkiem, ale zwiewnych płaszczykach, które będą idealne do wiosennych wyjść do kina.

Trochę informacji o zdrowym stylu życia

Nadchodzi wiosna, a razem z nią cieplejsze dni, kiedy to zaczniemy pokazywać więcej ciała. Gdy nareszcie ściągniemy z siebie przepastne swetry i grube spodnie, może się okazać, że przybyło nam tu i ówdzie. Co czynić? Sezon wiosenny za pasem, a tu taka oponka? Zamiast wpadać w trwogę, należy podejść do sprawy racjonalnie.

Blogujemy o modzie

Moda to kłopotliwy temat dla tego, kto nie jest zaznajomiony z jej zasadniczymi kwestiami. Rzecz jasna można próbować oglądać ludzi na chodnikach i z lekkim poślizgiem próbować się do nich dopasować, ale gdy komuś zależy na eleganckim i modnym wyglądzie i pragnie, by to pozostali ściągali od niego, a nie na odwrót, należy uzbroić się odrobinę wiedzy i prześledzić blogi, witryny i wypowiedzi projektantów mody – to oni, do spółki z nieświadomą odpowiedzą odbiorców na ich pomysły, kreują modę, modę przez duże M.