Artystyczne stylizacje

Tag Archive: wiosna

wiosna

Trochę informacji o zdrowym stylu życia

images
Przed nami wiosna, a razem z nią pogodne dni, kiedy to spróbujemy odkrywać więcej ciałka. Kiedy nareszcie zerwiemy z siebie ciężkie swetry i ciepłe spódnice, może się zdarzyć, że przybrało nam tu i ówdzie. Co zrobić? Wiosenka za rogiem, a tutaj taka słoninka? Zamiast wpadać w panikę, wystarczy podejść do problemu racjonalnie.

Kilka wiadomości o zdrowym stylu życia

Idzie wiosna, a wraz z nią ciepłe dni, kiedy to zaczniemy odkrywać więcej ciałka. Gdy w końcu ściągniemy z siebie wełniane swetry i ciepłe spódnice, może się okazać, że przybrało nam tu i tam. Co zrobić? Wiosenka za pasem, a tu taka słoninka? Zamiast popadać w trwogę, należy podejść do problemu z głową.

Blogujemy o modzie

szafa
Moda to trudny temat dla tego, kto nie jest zaznajomiony z jej zasadniczymi kwestiami. Oczywiście można starać obserwować ludzi na chodnikach i z lekkim opóźnieniem próbować się do nich dopasować, ale gdy komuś zależy na godnym i modnym prezencji i pragnie, by to inni ściągali od niego, a nie vice versa, trzeba uzbroić się odrobinę wiedzy i prześledzić blogi, witryny i wypowiedzi projektantów mody – to ci ludzie, razem z nieświadomą odpowiedzą ludzi na ich pomysły, kreują modę, modę przez duże M.

Surowa dieta.

bardzo smaczne jedzenie raw
Znowu przybyła wiosna, a my nie damy radę wejść w zeszłoroczna spódnicę. Z przerażeniem spoglądamy na swoje odbicie. Daje się zauważyć, że nazbyt sobie dogadzaliśmy w zimie i teraz musimy coś uczynić z tą warstwą tłuszczyku, którą wyhodowaliśmy przez kilka ostatnich miesięcy. Do głowy od razu przychodzą nam rozmaite błyskawiczne diety, które w krótkim czasie naprawią naszą sylwetkę.

Doskonałe rozwiązanie dla nieumiarkowanych smakoszy, którzy nigdy nie mówią dość.

na diecie
Napływająca wiosna pobudza do zmian. Czas zimowy to chwila, kiedy niezupełnie mamy pragnienie na jakiekolwiek zajęcia sportowe, czy kuracje cud. Zimno, śnieg i zawieja za oknem dają nam tylko sił do chwycenia po filiżankę kakao i książkę albo film. Szczęśliwie zbliżające słoneczne dni wszystko zmienią. Co roku o tej samej porze wszelkie damskie magazyny prezentują na swoich kolorowych stronach nowe maseczki i peelingi, ogólnie kosmetyki, które przywrócą damskiej skórze koloryt i sprężystość po smutnej oraz szarej zimie.

Bądź kobieca podczas nadchodzącego sezonu i dopasuj płaszcz do swojej garderoby

images
Nim lato na stale zamieszka w naszej szafie musimy zmierzyć się z nadciągająca szybkimi krokami wiosną. Wraz z nią pochowajmy w ciemny kąt zimowe ciuchy i otwórzmy się na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i popakujmy swetry tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Nim jednak przyjdzie nam wskoczyć w krótkie spódniczki i dopasować do tego koszulki rękawkiem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych obszytych futerkiem, ale cienkich płaszczach, które będą wyśmienicie nadawać się do wiosennych wyjść do kina.