Artystyczne stylizacje

Wiele ludzi uwielbia sporty wyczynowe czy innego typu zajęcia, które bardzo niszczą odzież

Kolekcja kolczyków
Od zawsze istniały grupy ludzi, którzy potrzebowali specjalnie uszyte ciuchy, żeby były w stanie im służyć w pracy czy w czasie wykonywania ulubionych zajęć po pracy.

Taka odzież służy nam długo i wobec tego nie musimy stale dokupywać kolejnych par spodni.
Fashion Designer Awards
Świetne są na przykład spodnie taktyczne. Niegdyś były one zarezerwowane wyłącznie dla służb mundurowych. Chodzili w nich policjanci czy żołnierze. Są one zrobione z wytrzymałego materiału oraz znacznie wzmocnione we wszystkich miejscach, w których mogą się przedrzeć albo przetrzeć. Wojskowe spodnie zwykle kojarzą nam się z odcieniem khaki, ale dziś nie bywa już to normą. Możemy znaleźć różne barwy takich spodni – od szarych po czarne. Taki typ spodni jest ostatnio coraz popularniejszy też wśród pań, które uwielbiają trekking w górach albo wyczerpujące wyprawy rowerowe.
Kolekcja kolczyków
Spodnie taktyczne są niezwykle wygodne – są lekkie oraz przewiewne. Gdy napotka nas ulewa, to wyschną niezwykle prędko, co jest ich ogromnym plusem. Są uszyte z poliestru i bawełny. Co najważniejsze mają wiele kieszeni – wszystkie są zamykane na guzik lub zasuwane, żeby nic nam stamtąd nie wypadło i się nie zgubiło.

Zazwyczaj te spodnie przypominają z wyglądu spodnie amerykańskiej armii i nie jest to przypadek, gdyż moda na nie rozpoczęła się właśnie za oceanem. Mamy możliwość w dowolny sposób regulować u nich pas i długość nogawek, dzięki specjalnym ściągaczom. Jest to także ochrona przed wtargnięciem wody czy robaków w nasze nogawki.