Artystyczne stylizacje

Tag Archive: węglowodany

węglowodany

Dbaj o kondycję cały rok

Jeżeli dużo trenujemy, budujemy mięśnie, rzeźbimy ciało musimy bardzo zwracać uwagę na to co i jak jemy. Niezwykle istotne jest to, by dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. niezwykle ważne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Każdy z tych składników jest nam potrzebny, więc każda dieta eliminująca albo znacznie ograniczająca którykolwiek z nich z zasady nie jest dobra.

W jaki sposób bezproblemowo pozbyć się kilogramów po świętach ?

Święta to wspaniała okazja do wielu rzeczy, na jakie nie można zezwolić sobie w pozostałych dniach roku. Mamy w przeciągu roku co najmniej dwa takie święta, szczególnie powiązane z religią katolicką, jednak na tyle silnie zakorzenione w tradycji świeckiej, że z odpoczynku od pracy i okazji do spotkania z rodziną na towarzyskim gruncie korzysta mnóstwo osób innych religii, i zupełnie niewierzących.

Warto wspomagać swoją kondycję

Kiedy dużo trenujemy, budujemy muskulaturę, rzeźbimy ciało musimy bardzo uważać na to co i jak jemy. Bardzo istotne jest to, żeby dostarczać ciału wszystkich potrzebnych substancji odżywczych. Bardzo istotne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Każdy z wymienionych składników jest nam niezbędny, więc każda dieta eliminująca lub mocno ograniczająca któryś z nich z założenia nie może być zdrowa.