Artystyczne stylizacje

Wakacje z dietą odchudzającą w górach

Szczupła sylwetka, dieta
Wczasy odchudzające w górach to jedyna możliwość połączenia aktywnych wczasów, zgubienia zbędnych kilogramów i oczyszczenia organizmu. To wszystko za sprawą dużemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy dr Ewy Dąbrowskiej. Szerokie i całościowe spojrzenie na odchudzanie pozwala w sposób zdrowy i skuteczny osiągać zamierzone cele.

Dieta i sport
Autor: iStock
Źródło: iStock
Dlatego tak duży nacisk kładziemy na zawarcie w naszej ofercie właściwej kompozycji dań, aktywności fizycznej oraz przekazywanie wiedzy z zakresu odpowiednich wzorców żywieniowych. Połączenie wakacji oraz wczasów odchudzających sprawi, że aktywnie wypoczniesz, pozbędziesz się zbędnych kilogramów oraz sprawisz sobie dobre samopoczucie! Wczasy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej to 2- etapowy program odchudzania, którego celem jest odtrucie ciała z toksyn i złogów oraz przywrócenie jego równowagi wewnętrznej – sprawdź.

Jeżeli masz zamiar dowiedzieć się sporo na ów temat, to zajrzyj na naszą nową stronę i dowiedz się także (https://www.rehafit.org/oferta/masaz/masaz-relaksacyjny-calego-ciala/) czegoś innego o tym wpisie.

Zrzucone kilogramy są jedynie efektem dodatkowym diety. Ten leczniczy post zakłada spożywanie w niewielkich ilościach określonych warzyw i owoców. Pierwszym etapem jest lecznicza głodówka, trwająca kilka – kilkanaście dni. Głodówka ma na celu oczyszczenie i wzmocnienie naszego ciała.

Po zakończeniu kuracji oczyszczającej należy stosować zdrową dietę, bazującą na zieleninie, owocach jadalnych, ziarnach i roślinach strączkowych.

Jeśli masz ochotę uzyskać większą ilość informacji na ten temat, to notka z www też takie dane zawiera, więc kliknij tutaj, aby je zgłębić.

Drugim etapem jest zatem zdrowa dieta, czyli mało przetworzone produkty, typowe dla naszej szerokości geograficznej. Dieta dr Dąbrowskiej jest przeznaczona nie tylko dla osób zmagających się z dodatkowymi kilogramami i otyłością, ale także dla tych skarżących się na różne dolegliwości, np. dla osób ze słabym układem immunologicznym czy z dokuczliwymi objawami alergii.

Waga, dieta
Autor: Vitana
Źródło: Vitana
Zachęcamy do wczasów odchudzających w górach do pięknie usytuowanego hotelu, w lesie i nad brzegiem rzeki. Celem wczasów jest regeneracja organizmu i pobudzenie go do właściwego – prawidłowego funkcjonowania. Wspólnie zniwelujemy zbędne kilogramy i poznamy nowe sposoby zdrowego stylu życia. W skład programu wchodzą między innymi ćwiczenia oddychania, kąpiele zdrowotne, zajęcia ruchowe – np marsze nordic walking czy zajęcia taneczne – [www]. Dodatkowo oferujemy kurację warzywno – owocową, autorstwa dr Ewy Dąbrowskiej; stałą opiekę technologa żywności – polegającą m.in. na analizie danych, analizie błędów dietetycznych, wykładach dotyczących zdrowego odżywiania i zaplanowaniu żywienia po powrocie do domu oraz 7 noclegów w luksusowych pokojach jednoosobowych, dwuosobowych lub apartamentach.