Artystyczne stylizacje

W jakim miejscu osoba o większej tuszy jest w stanie znaleźć ciuchy na siebie? Czy jest jakaś alternatywa dla popularnych marek?

rajstopy
Ludzie z większą wagą mają czasem problem z zdobyciem dla siebie odpowiedniego stroju. W popularnych sieciówkach numery często kończą się na L, przez co zakupienie większych ubrań nie jest tak łatwe.

W jakich miejscach szukać dużych rozmiarów?
Gdy ktoś chce zakupić na przykład xxl polo albo inny ubiór, to warto poszukać w swoim mieście sklepiki z odzieżą w dużych rozmiarach. Tam na pewno będzie można znaleźć strój, jakiego szukamy. Sporo tęższych osób kupuje w tego typu sklepach, gdyż nie wiąże się to z męczącymi poszukiwaniami. Poza tym te osoby nie będą się krępować, że ktoś będzie w ich stronę w dziwny sposób patrzył, iż wzbudzą niepotrzebne zainteresowanie. Tym nie trzeba się przejmować, sprzedawczynie są przyzwyczajone do tego, iż odwiedzają te sklepy właśnie klienci o dużej wadze. Co więcej, często są w stanie lepiej im doradzić, niż ma to miejsce w klasycznych sklepach.

rajstopy
Autor: gemteck1
Kolejny pomysłem na szukanie odpowiednich ubrań może być sklep z używanymi rzeczami. Właśnie tam często możemy napotkać towar również w bardzo dużych rozmiarach. W dobrych sklepach tego typu da się kupić ciuchy świetnej jakości, za niską cenę, jakie są w idealnym stanie. Dlatego warto poszukiwać właśnie tam.
wizja - zakupy
Autor: centralniak
Źródło: http://www.flickr.com
Niektóre tęgie osoby wolą zlecić wykonanie ubrań krawcowej. To też jest jakiś sposób, natomiast niestety nie będzie to zbyt tanie.

Oczywiście dużym plusem takiego rozwiązania jest strój dokładnie taki, jak sobie wymyślimy, jeżeli rzecz jasna osoba, jakiej zlecimy to zadanie, będzie potrafiła je dokładnie zrealizować. To jest zależne między innymi od umiejętności.