Artystyczne stylizacje

W jakim celu facet kupuje pasek do spodni i jakie są idealne?

Komputer, strony internetowe
Męski pasek do spodni nie jedynie trzyma je na swoim miejscu, lecz także jest częścią dekoracyjną ubioru. Istotne jest, żeby taki pasek pasował do typu spodni i do całej stylizacji ubioru.
Idealne są skórzane paski do spodni, jakie występują najczęściej w tradycyjnych odcieniach.

Są to czerń, granat oraz brąz. Pasek do spodni jest konieczny przy stylizacjach formalnych. Do garnituru najwłaściwiej jest zakładać pasek gładki, skórzany w kolorze czarnym, granatowym lub brązowym. Najlepiej jest, kiedy pasek taktyczny pasuje kolorystycznie także do butów. W wytwornej stylizacji, sprzączka paska powinna być delikatna. Najlepiej jak jest w kolorze srebrnym. Podczas dobierania paska do codziennego ubrania, można zezwolić sobie na większą swobodę. Najpopularniejsze rozwiązanie to klamra zamykana za sprawą szczególnego pręcika. Nowoczesne paski mają klamrę automatyczną. Atutem jej jest okazja regulacji długości paska przy samej klamrze. Niektóre paski mają klamerkę antyalergiczną, jaka nie zawiera niklu oraz jest bezpieczna dla mężczyzn posiadających alergię.

Komputer, strony internetowe
Autor: Lindy Buckley
Źródło: http://www.flickr.com
Skórzane paski do spodni mogą być znakomitym podarunkiem dla faceta. Może być to typowy, czarny pasek do spodni (polecamy zobacz) codziennych i jeansów. Szerokość takiego paska to 3,5 centymetra i dzięki temu doskonale dopasuje się do jakichkolwiek spodni. Ma pięć dziurek. Przerwy pomiędzy nimi to 2,5 cm. Klamra paska jest srebrna oraz jest niezwykle elegancka. W czasie wyboru paska warto pamiętać o wybraniu należytego rozmiaru. Jego obwód trzeba mierzyć zaczynając od środkowej dziurki. Pozwoli na noszenie paska wtedy, kiedy rozmiar noszącego nieco się odmieni.

Skórzane paski do spodni można kupić w marketach internetowych albo w typowych z męskimi dodatkami. cena jest uzależniona od szerokości paska i waha się w granicach 150 złotych. Naturalnie im pasek węższy tym tańszy.