Artystyczne stylizacje

W jaki sposób powinniśmy wybierać męskie paski i o jakich sprawach należałoby wtedy pamiętać?

buty piłkarskie
Pasek do jeansów to drobiazg, który wielokrotnie jest wyznacznikiem naszej wiedzy o aktualnej modzie. Odpowiednio wyselekcjonowany świadczy prawidłowo o guście posiadacza, w odwrotnej sytuacji może zostać uznany za faux-pas.

buty piłkarskie
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór na rynku jest znaczny, paski mogą być produkowane z wielu różnych surowców, mają przeróżne odcienie i wielokrotnie dodatkowe ozdoby, nie bez znaczenia jest także odcień i rozmiar klamry.
Jeśli ciekawią Cię paski męskie i chcesz zakupić jeden z nich w podarunku dla swego najdroższego faceta, musisz pamiętać, aby zakupić towar w odpowiednim stylu. Pasek do spodni garniturowych musi spełniać minimum 2 zasady: odpowiadać odcieniem i materiałem do butów i pozostałych dodatków. Skórzany pasek do spodni garniturowych musi posiadać stonowany kolor – w tym przypadku najlepsza będzie czerń albo ciemniejszy brąz. Sprzączka powinna być nieoficjalna, a jej odcień (srebro albo mosiądz) musi pasować do zapinek do mankietów oraz zegarka. Dzięki temu pełny ubiór będzie do siebie pasował, a my nie popełnimy modowego fux-pas.
O fasonie typu „smart-casual” można mówić, kiedy szukamy perfekcyjnego rozwiązania między charakterem urzędowym, a codziennym. Zanim więc zabierzemy się do kupowania, zastanówmy się, do czego będziemy nosić nowy pasek, aby odnaleźć taki, jaki będzie spełniać nasze wymagania.

Nasze nowe artykuły są podobnie interesujące, co ten. Więc najedź na link tu… i oglądaj skrupulatne posty. Zapraszamy!

Poza tym zakładając pasek nigdy nie stosuj innych barw do niego i do obuwia. Poza tym długość paska to jego fundamentalny współczynnik, równie ważny jak materiał czy kolorystyka.

Wymiar musi być odpowiedni – za ciasno przypinany pasek może uwypuklać bardziej widoczny brzuch, wygląda nieładnie, a do tego jest po prostu niewygodny. Większość modeli pasków ma nieparzystą ilość dziurek, powinieneś wybrać taki, aby zmieścić się na znajdującą się na środku dziurkę.