Artystyczne stylizacje

W jaki sposób dobrać spodnie do figury? Radzimy

market
Dobór jeansów należytych do figury jest nadzwyczaj ważki, kiedy pragniemy wyglądać proporcjonalnie oraz zgrabnie. Znakomicie dobrane spodnie są w stanie ukryć mankamenty postury, wizualnie wydłużyć nogi, uwydatnić biodra.

market
Stąd zamiast ślepo pośpieszać za sezonowymi trendami, lepiej jest wyekwipować się w wzór dżinsów dobrany do postury, który za każdym razem wyglądał będzie znakomicie oraz będzie uzupełnieniem wielu twych stylizacji. Figura w kształcie klepsydry uważana bywa za niezwykle kobiecą. Cechuje się wąską talią oraz zaokrąglonymi biodrami. Klepsydrom łatwo będzie niestety obciążyć figurę nieodpowiednimi krojami, a przez to optycznie dołożyć sobie paru kilogramów. Dlatego muszą one unikać poszerzanych dzwonów i niskich biodrówek. Perfekcyjne z kolei będą rurki, i takie z nieznacznie obniżoną talią.
Panie gruszki posiadają niewielki biust, obszerne biodra a także mocno zaznaczoną talię. Ażeby zgrabnie wyglądać, powinny wybrać jeansy damskie Lee w ciemnych Kolorach, bez żadnych aplikacji. Wizualnie wydłużą one nogi. Panie o owym rodzaju postawy nie będą znakomicie prezentować się w nazbyt obcisłych biodrówkach. Dobrze prezentować się będą w jeansach z trochę podwyższonym stanem. Wyeksponowanie talii ponadto optycznie wydłuży nogi, dzięki czemu postura będzie się zdawać bardziej smukła. Doskonałym wyborem będą również spodnie lekko rozszerzane, które odwrócą uwagę od nadto masywnych nóg. Największym atutem „jabłek” są z kolei ich szczupłe nogi.

Stąd trzeba je zaakcentować! Stąd legginsom mówimy stanowcze nie. Doskonale wyglądać będą jeansy rurki z troszkę podniesionym stanem, jaki zaakcentuje też wąskie biodra.