Artystyczne stylizacje

Urządzamy łazienkę mężczyzny

brzytwa do golenia 3
Postęp daje dużo pozytywnych zjawisk. Nowatorskie technologie, mniej czasochłonne podróżowanie, spokojniejsze życie. Z drugiej strony pokazało się także wiele wad. Jednym z mankamentów obecnych czasów jest postępujące zniewieścienie mężczyzn. W w tej kwestii nie ma żadnej przesady.

brzytwa do golenia 3

Mężczyźni w naszym kręgu kulturowym stali się łagodniejsi. Można to dostrzec mocno na przykładzie ubrania. Aktualne sławy popkultury to wychudzeni osobnicy o łagodnych, kobiecych prawie rysach. Współczesne nastolatki rozglądają się za ładnie ubranymi chłopaczkami bez zarostu. Wzrasta także grupa facetów, których zbiór kosmetyków jest większy niż ten, który stosuje przeciętna niewiasta. A przecież w kosmetyczce męskiego faceta musi znajdować się tylko kilka podstawowych produktów: antyperspirant, woda kolońska, ałun i brzytwy. Przydadzą się też markowe pędzle do golenia, dzięki którym łatwiej się ogolimy.

Jeśli poszukujesz podobnych informacji, co te opisane w niniejszym tekście, to w artykule (https://aptekazawiszy.pl/medispirant-antyperspirant-roll-on-50-ml.html) znajdującym się tu na pewno je znajdziesz.

Warto zdawać sobie sprawę, jakie przybory do golenia używali nasi ojcowie. Obecnie facet ma do dyspozycji w sklepach dziesiątki wszelkich kuriozalnych balsamów, kremów i maści. Masowo sprzedają się automatyczne maszynki.

Rytuał pozbywania się owłosienia z twarzy został całkowicie skrócony i uproszczony. Nie poznał normalnego życia ten, kto podczas golenia w ręku brzytwy nie miał. Przy takim nożu konieczna jest skrupulatność i koncentracja. To oznacza, że golenie okazuje się obrządkiem, chwilą tylko dla tnącego. Trzymanie w ręce fragmentu solidnego metalu daje poczucie mocy. Zapewnia poczucie wspólnoty z przodkami, którzy zamiast smartfonem, wojowali ostrymi jak, nomen omen, brzytwa szablami.

Mało kto z dzisiejszych mężczyzn kojarzy, do czego używa się ałun. Ta substancja znakomicie hamuje krwawienie. Kremy dla kobiet można wywalić do kubła na odpadki. Autentyczny mężczyzna czasem krwawi. I nie ucieka na widok krwi na ostrzu brzytwy, a stosuje sprawdzone środki.

Woda kolońska ma zalatywać samczą siłą. Tu nie powinno być roślinek, ani żadnych cukierkowych akcentów. Woda kolońska to jedynie uzupełnienie normalnego zapachu, który wydziela prawdziwy facet. Aromatu zwycięstwa, energii,hormonów. Pora uświadomić zniewieściałym chłopakom, co jest znamieniem męskości.

Źródło: facetaria.pl