Artystyczne stylizacje

Do czego nosić skórzane torebki?

Torebka damska kuferek skórzany Ynes
Mówi się, że damska torebka pomieści wszystko. Telefon, małe lusterko czy interesująca książka ulubionego autora – to tylko nieliczne przykłady. Ale żeby długo nam służyła, musi być uszyta z dobrego gatunkowo, trwałego materiału i posiadać mocne szwy. To, z czego wykonana jest torebka, ma nie tylko estetyczne, lecz praktyczne znaczenie i w dużej mierze decyduje o jej jakości. Z tego względu kobiety tak bardzo pokochały torebki skórzane.

Czerwona torebka
Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Skórzana torebka to must have każdej fashionistki. Ponadczasowa, funkcjonalna, czego chcieć więcej? Torebki ze skóry naturalnej odnajdą się w każdych okolicznościach – zależnie od fasonu.Warto posiadać je w swej garderobie, albowiem będą nam służyć latami.

Nie masz zamiaru, aby interesujące teksty przemknęły Ci koło nosa? Więc zapewne spodoba Ci się dobra strona www, na której możesz przeglądać inne posty.

Należy wspomnieć, że korzystne ceny proponuje hurtownia torebek. Tu więcej: modne (adidas buty damskie superstar) portfele.

Czarna listonoszka, to nie tylko poręczny, lecz też najmodniejszy dodatek stroju. Można ją zestawiać dla kontrastu z dziewczęcymi sukienkami, tudzież koronkami. Jej drapieżny charakter przełamią jasne, pastelowe kolory. Jeśli ma to być stylizacja „z pazurem”, możemy połączyć torebkę z dopasowanymi dżinsami, dowolnym T-shirtem z nadrukiem oraz ciężkimi butami. Przestała działać już zasada Jackie Kennedy (torebka plus buty w tym samym kolorze), dzięki czemu możemy puścić wodze swojej fantazji.Jeszcze niedawno uważano, że takie modele torebek pasują wyłącznie kobietom młodym, panie dojrzałe były skazane wyłącznie na klasyczne modele – do ręki. Na szczęście, dziś styliści zdecydowanie odradzają przejmowanie się podobnymi ograniczeniami. Najnowsze artykuły: zobacz.

Torebka klasyczna, w kształcie trapezu lub prostokąta to idealny dodatek do pracy i na spotkanie biznesowe, możemy ją nosić nawet na zakupach. Najlepiej komponuje się z klasycznymi ubraniami. Najbardziej elegancka i zawsze modna, będzie torebka w kolorze czarnym.

Obojętnie, na który model się zdecydujemy, możemy być pewne, że doda nam ona klasy, gdyż torebki ze skóry naturalnej od dawna kojarzyły się z prestiżem i nic zanosi się, aby kiedykolwiek sytuacja ta uległa zmianie.