Artystyczne stylizacje

Tag Archive: tłuszcze

tłuszcze

Zmieniamy złe nawyki żywieniowe

obiad
Nałogi dietetyczne naszych rodaków się zmieniają, ale proces taki nie przemija bezproblemowo. Na jednym krańcu znajdują się osoby, które przenigdy nie pożegnają się, z czymś co nazwać trzeba „obowiązkowym elementem obiadu”, czyli z tłuszczem. Na przeciwnym zaś końcu są osoby pragnące, jednak robią to w sposób przypadkowy i zupełnie bez sensu.

Warto wspomagać swoją kondycję

Gdy sporo ćwiczymy, rozbudowujemy mięśnie, rzeźbimy ciało musimy ogromnie uważać na to co i kiedy jemy. Niezwykle ważne jest to, aby dostarczać ciału wszelkich potrzebnych substancji odżywczych. Bardzo ważne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Każdy z wymienionych składników jest nam niezbędny, dlatego każda dieta eliminująca albo mocno ograniczająca któryś z nich z założenia nie jest dobra.

Dbaj o kondycję cały rok

Jeśli dużo ćwiczymy, rozbudowujemy muskulaturę, rzeźbimy ciało musimy ogromnie zwracać uwagę na to co i jak jemy. Bardzo ważne jest to, żeby dostarczać organizmowi wszelkich potrzebnych substancji odżywczych. niezwykle istotne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Każdy z tych składników jest nam potrzebny, dlatego każda dieta eliminująca lub mocno ograniczająca którykolwiek z nich z zasady nie jest zdrowa.