Artystyczne stylizacje

Tag Archive: sylwetki

sylwetki

W jaki sposób bezproblemowo pozbyć się kilogramów po świętach ?

święty mikołaj fitness
Święta to świetna okazja do mnóstwa rzeczy, na jakie nie można pozwolić sobie w innych porach roku. Istnieją w ciągu roku przynajmniej dwa tego typu okresy, ściśle związane z religią chrześcijańską, ale na tyle głęboko zakotwiczone w tradycji świeckiej, że z odpoczynku od pracy i okazji do spotkania z rodziną na towarzyskim gruncie korzysta dużo osób różnych religii, oraz zupełnie niewierzących.

Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

Mimo że niedawno minęły Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, należy już pomyśleć nad plażową formą. Do urlopów jeszcze kilkadziesiąt tygodni, a zatem dokładnie tyle, żeby zapisać się na aerobic lub siłownię i zmodyfikować dietę. Parę tygodni przed latem sale fitness są zatłoczone tak zwanymi „sezonowcami”, którzy próbują zmienić swój wygląd w niewielkim czasie.

Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

Mimo że dopiero co minęły Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, warto już pomyśleć nad letnią formą. Do okresu wakacyjnego jeszcze parę miesięcy, a więc właśnie tyle, żeby uczęszczać na aerobic bądź siłownię i ulepszyć dietę. Kilka tygodni przed urlopami sale są zatłoczone tak zwanymi „sezonowcami”, którzy usiłują odmienić sylwetkę w krótkim czasie.

Czas iść na siłownię!

siłownia
Mimo że dopiero co minęły Święta Bożego Narodzenia i na dworze mroźno, trzeba już pomyśleć nad wakacyjną sylwetką. Do urlopów jeszcze kilkadziesiąt tygodni, a więc właśnie tyle, żeby chodzić na aerobic albo siłownię i ulepszyć jadłospis. Parę tygodni przed urlopami siłownie są wypełnione tak zwanymi „sezonowcami”, którzy próbują odmienić sylwetkę w niewielkim czasie.To pomyłka, bo formowanie sylwetki wymaga długich tygodni ciężkiej pracy oraz wielu wyrzeczeń.

Jakiego rodzaju są sposoby na poprawę sylwetki? Czy dla każdej osoby to najlepszy pomysł? Co powinniśmy wiedzieć na ten temat?

brzuch
Wiele osób zmaga się z otyłością. Możemy powiedzieć, że to jakby znak naszych czasów, że jesteśmy otyli. Wynika to z wielu przyczyn, czasem z wad genetycznych, lecz częściej z niezbyt dobrego sposobu bycia: niedobrego odżywiania oraz braku ruchu. Na większość przypadków więc wystarcza zmiana stylu życia, w innych jednakowoż obowiązkowe są bardziej zdecydowane sposoby.

W jaki sposób dopasować strój kąpielowy do sylwetki?

Bielizna damska
Panie niezbyt często wybierają się na plażę, bo boją się ukazywać swoje ciało. Uważają, iż tam będą dostrzegalne wszelkie ich krągłości i słabostki, przez co będą czuły się niekomfortowo. A przecież są zaprojektowane nadzwyczajne stroje kąpielowe przeznaczone do różnych rodzai figur, wystarczy tylko poprzeglądać i dopasować najlepszy dla siebie. Oto kilka podstawowych zasad, jakimi powinnyśmy się pokierować przy dobieraniu strojów kąpielowych.

Zatroszcz się o idealną sylwetkę przy pomocy dobrej bielizny

Modelka w bieliźnie
Piękna, uwodzicielska bielizna to element garderoby, o który winna zadbać, każda pielęgnująca swój wizerunek kobieta. Co ważne, wiele kobiet potwierdza, że uwielbia nosić ponętną bieliznę nawet, wtedy, gdy nikt inny jej na co dzień nie ogląda, ponieważ elegancka bielizna powoduje, że kobieta czuje się po prostu piękna i kusząca.