Artystyczne stylizacje

Tag Archive: sylwetki

sylwetki

Jakiego rodzaju są sposoby na poprawę sylwetki? Czy dla każdej osoby to najlepszy pomysł? Co powinniśmy wiedzieć na ten temat?

brzuch
Wielu z nas walczy z otyłością. Jesteśmy w stanie powiedzieć, że to trochę znak naszych czasów, iż zbyt szybko przybieramy na wadzę. Wynika to z wielu przyczyn, czasem z wad genetycznych, ale częściej ze złego sposobu bycia: niedobrego odżywiania oraz deficytu ruchu. Na większość takich sytuacji więc wystarcza zmiana stylu życia, w pozostałych jednakże konieczne są bardziej drastyczne metody.

Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

Mimo że dopiero co minęły Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, należy już pochylić się nad plażową prezencją. Do urlopów jeszcze kilkadziesiąt tygodni, a więc akurat tyle, żeby chodzić na aerobic albo siłownię i zmienić dietę. Kilka tygodni przed latem siłownie są wypełnione tak zwanymi „sezonowcami”, którzy starają się odmienić sylwetkę w krótkim czasie.

Czas iść na siłownię!

siłownia
Mimo że niedawno przeszły Święta Bożego Narodzenia i na dworze mroźno, warto już pomyśleć nad letnią formą. Do urlopów jeszcze parę miesięcy, a zatem dokładnie tyle, żeby zapisać się na aerobic lub siłownię i zmodyfikować dietę. Parę tygodni przed wakacjami sale są zatłoczone tak zwanymi „sezonowcami”, którzy próbują odmienić sylwetkę w niewielkim czasie.To stracone nadzieje, gdyż poprawianie sylwetki wymaga dużej liczby dni wytężonej pracy oraz mnóstwa wyrzeczeń.

Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

Mimo że parę tygodni temu skończyły się Święta Bożego Narodzenia i na dworze mroźno, należy już pochylić się nad letnią sylwetką. Do okresu wakacyjnego jeszcze pół roku, a więc akurat tyle, żeby chodzić na aerobic bądź siłownię i zmienić nawyki żywnościowe. Parę tygodni przed urlopami siłownie są przepełnione tzw. „sezonowcami”, którzy starają się odmienić swój wygląd w niewielkim czasie.

W jaki sposób bezproblemowo pozbyć się kilogramów po świętach ?

święty mikołaj fitness
Święta to doskonała okazja do mnóstwa rzeczy, na jakie nie można przyzwolić sobie w innych porach roku. Mamy w przeciągu roku co najmniej dwa takie wydarzenia, szczególnie związane z religią katolicką, jednak tak mocno zakorzenione w kulturze świeckiej, że z wolnego od pracy i okazji do spotkania z bliskimi na towarzyskim gruncie korzysta dużo ludzi innych wyznań, i zupełnie niewierzących.

W jaki sposób dopasować strój kąpielowy do sylwetki?

Bielizna damska
Panie niezbyt często wybierają się na plażę, bo boją się ukazywać swoje ciało. Uważają, iż tam będą dostrzegalne wszelkie ich krągłości i słabostki, przez co będą czuły się niekomfortowo. A przecież są zaprojektowane nadzwyczajne stroje kąpielowe przeznaczone do różnych rodzai figur, wystarczy tylko poprzeglądać i dopasować najlepszy dla siebie. Oto kilka podstawowych zasad, jakimi powinnyśmy się pokierować przy dobieraniu strojów kąpielowych.

Zatroszcz się o idealną sylwetkę przy pomocy dobrej bielizny

Modelka w bieliźnie
Piękna, uwodzicielska bielizna to element garderoby, o który winna zadbać, każda pielęgnująca swój wizerunek kobieta. Co ważne, wiele kobiet potwierdza, że uwielbia nosić ponętną bieliznę nawet, wtedy, gdy nikt inny jej na co dzień nie ogląda, ponieważ elegancka bielizna powoduje, że kobieta czuje się po prostu piękna i kusząca.