Artystyczne stylizacje

Tag Archive: sylwetki

sylwetki

W jaki sposób dopasować strój kąpielowy do sylwetki?

Bielizna damska
Panie niezbyt często wybierają się na plażę, bo boją się ukazywać swoje ciało. Uważają, iż tam będą dostrzegalne wszelkie ich krągłości i słabostki, przez co będą czuły się niekomfortowo. A przecież są zaprojektowane nadzwyczajne stroje kąpielowe przeznaczone do różnych rodzai figur, wystarczy tylko poprzeglądać i dopasować najlepszy dla siebie. Oto kilka podstawowych zasad, jakimi powinnyśmy się pokierować przy dobieraniu strojów kąpielowych.

Czas iść na siłownię!

siłownia
Mimo że niedawno minęły Święta Bożego Narodzenia i na dworze mroźno, trzeba już zastanowić się nad plażową formą. Do urlopów jeszcze pół roku, a zatem akurat tyle, żeby chodzić na aerobic albo siłownię i zmodyfikować dietę. Kilka tygodni przed latem siłownie są wypełnione tzw. „sezonowcami”, którzy usiłują polepszyć ciało w niewielkim czasie.To pomyłka, ponieważ formowanie sylwetki wymaga dużej liczby dni mocnej pracy oraz wielu wyrzeczeń.

W jaki sposób bezproblemowo pozbyć się kilogramów po świętach ?

święty mikołaj fitness
Święta to doskonała okazja do mnóstwa rzeczy, na które nie powinno się pozwolić sobie w pozostałych dniach roku. Mamy w przeciągu roku przynajmniej dwa tego typu dni, szczególnie powiązane z religią katolicką, jednak tak głęboko zakotwiczone w tradycji świeckiej, że z wolnego od pracy i możliwości spotkania z bliskimi na towarzyskim gruncie korzysta mnóstwo ludzi innych religii, i zupełnie niewierzących.

Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

Mimo że dopiero co skończyły się Święta Bożego Narodzenia i jest mróz, warto już pomyśleć nad plażową prezencją. Do lata jeszcze pół roku, a zatem dokładnie tyle, żeby uczęszczać na aerobic albo siłownię i zmienić jadłospis. Kilka tygodni przed latem siłownie są zatłoczone tak zwanymi „sezonowcami”, którzy usiłują odmienić sylwetkę w krótkim czasie.

Jakiego rodzaju są sposoby na poprawę sylwetki? Czy dla każdej osoby to najlepszy pomysł? Co powinniśmy wiedzieć na ten temat?

brzuch
Wielu z nas walczy z otyłością. Jesteśmy w stanie powiedzieć, że to trochę znak naszych czasów, że jesteśmy otyli. Wynika to z wielu przyczyn, czasem z wad genetycznych, ale częściej ze złego sposobu bycia: niedobrego odżywiania i braku ruchu. Na większość przypadków więc wystarczająca jest odmiana stylu życia, w innych jednakowoż konieczne są bardziej zdecydowane sposoby.

Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

Mimo że parę tygodni temu skończyły się Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, trzeba już zastanowić się nad letnią formą. Do urlopów jeszcze kilkadziesiąt tygodni, a zatem właśnie tyle, żeby chodzić na aerobic lub siłownię i zmienić jadłospis. Kilka tygodni przed latem siłownie są wypełnione tzw. „sezonowcami”, którzy starają się odmienić sylwetkę w niewielkim czasie.

Zatroszcz się o idealną sylwetkę przy pomocy dobrej bielizny

Modelka w bieliźnie
Piękna, uwodzicielska bielizna to element garderoby, o który winna zadbać, każda pielęgnująca swój wizerunek kobieta. Co ważne, wiele kobiet potwierdza, że uwielbia nosić ponętną bieliznę nawet, wtedy, gdy nikt inny jej na co dzień nie ogląda, ponieważ elegancka bielizna powoduje, że kobieta czuje się po prostu piękna i kusząca.