Artystyczne stylizacje

Tag Archive: sylwetki

sylwetki

Czas iść na siłownię!

siłownia
Mimo że niedawno przeszły Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, należy już pomyśleć nad wakacyjną formą. Do lata jeszcze pół roku, a zatem dokładnie tyle, żeby chodzić na aerobic lub siłownię i ulepszyć dietę. Parę tygodni przed latem sale fitness są wypełnione tzw. „sezonowcami”, którzy próbują zmienić swój wygląd w krótkim czasie.To duży błąd, ponieważ modelowanie sylwetki wymaga dużej liczby dni mocnej pracy oraz szeregu wyrzeczeń.

Jakiego rodzaju są sposoby na poprawę sylwetki? Czy dla każdej osoby to najlepszy pomysł? Co powinniśmy wiedzieć na ten temat?

brzuch
Wielu z nas walczy z otyłością. Jesteśmy w stanie powiedzieć, że to trochę znak naszych czasów, że jesteśmy otyli. Wynika to z wielu przyczyn, czasem z wad genetycznych, ale częściej ze złego sposobu bycia: niedobrego odżywiania i braku ruchu. Na większość przypadków więc wystarczająca jest odmiana stylu życia, w innych jednakowoż konieczne są bardziej zdecydowane sposoby.

W jaki sposób bezproblemowo pozbyć się kilogramów po świętach ?

święty mikołaj fitness
Święta to doskonała okazja do mnóstwa rzeczy, na które nie można pozwolić sobie w pozostałych porach roku. Istnieją w przeciągu roku przynajmniej dwa takie święta, szczególnie powiązane z religią chrześcijańską, jednak tak silnie zakorzenione w tradycji świeckiej, że z odpoczynku od pracy i możliwości spotkania z bliskimi na towarzyskim gruncie korzysta mnóstwo osób różnych wyznań, oraz całkiem niewierzących.

Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

Mimo że parę tygodni temu skończyły się Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, trzeba już zastanowić się nad letnią formą. Do urlopów jeszcze kilkadziesiąt tygodni, a zatem właśnie tyle, żeby chodzić na aerobic lub siłownię i zmienić jadłospis. Kilka tygodni przed latem siłownie są wypełnione tzw. „sezonowcami”, którzy starają się odmienić sylwetkę w niewielkim czasie.

W jaki sposób dopasować strój kąpielowy do sylwetki?

Bielizna damska
Panie nie często wybierają się na plażę, bowiem boją się pokazywać swoje ciało. Sądzą, iż tam będą widoczne wszelkie ich krągłości i niedoskonałości, przez co będą czuły się niezbyt komfortowo. A przecież są zaprojektowane specjalne stroje kąpielowe określone do przeróżnych rodzajów sylwetek, starczy tylko poprzeglądać po czym dopasować najlepszy dla siebie. Oto parę podstawowych zasad, jakimi powinnyśmy się kierować przy dobieraniu kostiumów kąpielowych.

Zatroszcz się o idealną sylwetkę przy pomocy dobrej bielizny

Modelka w bieliźnie
Piękna, uwodzicielska bielizna to element garderoby, o który winna zadbać, każda pielęgnująca swój wizerunek kobieta. Co ważne, wiele kobiet potwierdza, że uwielbia nosić ponętną bieliznę nawet, wtedy, gdy nikt inny jej na co dzień nie ogląda, ponieważ elegancka bielizna powoduje, że kobieta czuje się po prostu piękna i kusząca.

Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

Mimo że parę tygodni temu minęły Święta Bożego Narodzenia i na dworze mroźno, należy już pomyśleć nad wakacyjną prezencją. Do okresu wakacyjnego jeszcze pół roku, a zatem właśnie tyle, żeby zapisać się na aerobic lub siłownię i zmodyfikować jadłospis. Kilka tygodni przed urlopami sale fitness są wypełnione tak zwanymi „sezonowcami”, którzy starają się polepszyć ciało w krótkim czasie.