Artystyczne stylizacje

Tag Archive: sylwetki

sylwetki

W jaki sposób dopasować strój kąpielowy do sylwetki?

Bielizna damska
Panie niezbyt często wybierają się na plażę, ponieważ boją się ukazywać swoje ciało. Mniemają, że tam będą dostrzegalne wszystkie ich krągłości oraz niedoskonałości, przez co będą czuć się niezbyt komfortowo. A przecież są zaprojektowane specjalne stroje kąpielowe przeznaczone do rozlicznych typów sylwetek, starczy tylko poprzeglądać i dopasować najlepszy dla siebie! Oto parę głównych reguł, jakimi powinnyśmy się kierować przy dobieraniu kostiumów kąpielowych.

Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

Mimo że parę tygodni temu skończyły się Święta Bożego Narodzenia i jest mróz, należy już pomyśleć nad letnią prezencją. Do urlopów jeszcze parę miesięcy, a zatem właśnie tyle, żeby zapisać się na aerobic lub siłownię i ulepszyć dietę. Parę tygodni przed latem sale są przepełnione tzw. „sezonowcami”, którzy próbują polepszyć sylwetkę w niewielkim czasie.

W jaki sposób bezproblemowo pozbyć się kilogramów po świętach ?

Święta to wspaniała okazja do wielu rzeczy, na jakie nie można zezwolić sobie w pozostałych dniach roku. Mamy w przeciągu roku co najmniej dwa takie święta, szczególnie powiązane z religią katolicką, jednak na tyle silnie zakorzenione w tradycji świeckiej, że z odpoczynku od pracy i okazji do spotkania z rodziną na towarzyskim gruncie korzysta mnóstwo osób innych religii, i zupełnie niewierzących.

Zatroszcz się o idealną sylwetkę przy pomocy dobrej bielizny

Modelka w bieliźnie
Piękna, kokieteryjna bielizna to element garderoby, o który powinna zatroszczyć się, każda dbająca o wizerunek kobieta. Co ważne, wiele kobiet potwierdza, że uwielbia nosić piękną bieliznę nawet, wtedy, gdy nikt inny jej na co dzień nie ogląda, ponieważ elegancka bielizna powoduje, że kobieta czuje się po prostu piękna i zniewalająca.

Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

Mimo że niedawno minęły Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, należy już pochylić się nad wakacyjną prezencją. Do lata jeszcze pół roku, a zatem właśnie tyle, żeby chodzić na aerobic bądź siłownię i ulepszyć dietę. Parę tygodni przed latem sale fitness są wypełnione tak zwanymi „sezonowcami”, którzy usiłują zmienić ciało w krótkim czasie.

Czas iść na siłownię!

siłownia
Mimo że dopiero co przeszły Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, warto już pomyśleć nad letnią prezencją. Do urlopów jeszcze kilkadziesiąt tygodni, a zatem dokładnie tyle, żeby zapisać się na aerobic lub siłownię i ulepszyć jadłospis. Kilka tygodni przed latem sale fitness są wypełnione tzw. „sezonowcami”, którzy starają się zmienić swój wygląd w krótkim czasie.To duży błąd, gdyż modelowanie sylwetki potrzebuje wielu miesięcy wytężonej pracy oraz szeregu wyrzeczeń.