Artystyczne stylizacje

Tag Archive: suplement diety

suplement diety

Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

Mimo że parę tygodni temu minęły Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, trzeba już pochylić się nad letnią prezencją. Do urlopów jeszcze parę miesięcy, a zatem dokładnie tyle, żeby chodzić na aerobic lub siłownię i zmienić nawyki żywnościowe. Parę tygodni przed urlopami sale są zatłoczone tzw. „sezonowcami”, którzy starają się polepszyć swój wygląd w krótkim czasie.

Czas iść na siłownię!

siłownia
Mimo że niedawno przeszły Święta Bożego Narodzenia i na dworze mroźno, warto już pomyśleć nad letnią formą. Do urlopów jeszcze parę miesięcy, a zatem dokładnie tyle, żeby zapisać się na aerobic lub siłownię i zmodyfikować dietę. Parę tygodni przed wakacjami sale są zatłoczone tak zwanymi „sezonowcami”, którzy próbują odmienić sylwetkę w niewielkim czasie.To stracone nadzieje, gdyż poprawianie sylwetki wymaga dużej liczby dni wytężonej pracy oraz mnóstwa wyrzeczeń.

Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

Mimo że parę tygodni temu skończyły się Święta Bożego Narodzenia i na dworze mroźno, należy już pochylić się nad letnią sylwetką. Do okresu wakacyjnego jeszcze pół roku, a więc akurat tyle, żeby chodzić na aerobic bądź siłownię i zmienić nawyki żywnościowe. Parę tygodni przed urlopami siłownie są przepełnione tzw. „sezonowcami”, którzy starają się odmienić swój wygląd w niewielkim czasie.

Trochę informacji o zdrowym stylu życia

images
Nadchodzi wiosna, a wraz z nią ciepłe dni, kiedy to zaczniemy odkrywać więcej ciałka. Kiedy w końcu zrzucimy z siebie grube swetry i ciepłe spódnice, może się zdarzyć, że przybrało nam tu i tam. Co zrobić? Sezon wiosenny za pasem, a tu taka oponka? Zamiast wpadać w trwogę, należy podejść do sprawy z głową.

Kilka wiadomości o zdrowym stylu życia

Idzie wiosna, a wraz z nią ciepłe dni, kiedy to spróbujemy obnażać więcej ciała. Gdy nareszcie ściągniemy z siebie grube swetry i wełniane spódnice, może się zdarzyć, że przybyło nam tu i tam. Co robić? Sezon wiosenny za rogiem, a tu taka słoninka? Zamiast popadać w popłoch, należy podejść do kłopotu z głową.