Artystyczne stylizacje

Suknia? Którą wytypować?

Modelka na okładce pisma
Może przesadne będzie stwierdzenie, że kobieta jest trochę jak suknia, lecz jest w tego typu określeniu wiele prawdy. [Sukienka jest przeznaczona jedynie dla kobiet, panowie, to prawda mogą próbować, ale nigdy nie osiągną prezencji kobiety.

Kobiety, jak mężczyźni mogą mieć na sobie spodnie, ale to dopiero w sukni czują się jak kobiety, wreszcie w sukni mogą wyróżnić swoją kobiecość.

Do wyboru jest naprawdę sporo różnych, ciekawych krojów: sukienka dzianinowa, sukienka klubowa (dopasowana sukienka – sprawdź informacje na stronie – z dzianiny) i suknia klasyczna. Każda jest przeznaczona na inny rodzaj imprezy. Można także zdecydować się na suknie bombkę lub suknie baskinkę, a jeśli preferujemy tradycje i zawsze pewne rozwiązania

Kobieta w letniej sukience
Autor: Charlie Marshall
Źródło: http://www.flickr.com

idealnym typem będzie suknia długa. Warto każdą suknię przechowywać w specjalnym etui na sukienki, które ochroni nasze sukienki przed szkodliwymi zewnętrznymi czynnikami (pokrowiec na sukienki).

Oczywiście, to jaką kieckę wolimy zależy od

Tańczą ca kobieta w sukience
Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com

wydarzenia na które idziemy. Na co dzień właściwie jesteśmy w stanie ubierać suknię dzianinową, która z jednej strony jest szykowna, tak więc wpasowuje się idealnie na różnorodne wydarzenia, z innej nie jest jakaś wyzywająca i zbyt mocno elegancka, tak więc odnajdzie się w codziennym zestawie ubraniowym.

Sukienkę klasyczną wybierzemy, jak jej nazwa określa na bardziej poważne wydarzenia: sylwester w gustownym towarzystwie czy okoliczności, gdzie będzie bardziej poważnie niż rozrywkowo. Natomiast sukienka klubowa to typowo imprezowy krój, jaki sprawdza się świetnie na dyskotekach, imprezach w klubach czy dymówkach. Możesz jak najbardziej wybrać rodzaj tego typu sukienki bardziej lub mniej odważną, jednak większość kreacji takiego typu sukienki to zdecydowanie wyzywające oferty.

Jeśli to do ciebie nie przemawia, a zdecydowanie chcesz spodobać się na imprezie najlepsza będzie znana propozycja – sukienka mini. Możesz być pewna, iż w tej kroju zwrócisz na siebie uwagę męskiej, jak i damskiej części towarzystwa. Podobnie, jak w przypadku sukienki klubowej sukienka mini to nie jest tylko jedna propozycja. Odnajdziesz te mocniej i słabiej wyzywające kroje, jednakowoż myśl główna jest taka, ażeby uwydatnić swoją figurę i podkreślić swoją zgrabną posturę.