Artystyczne stylizacje

Tag Archive: spodenki

spodenki

Spodenki typu militarnego – czyli, spodenki nie wyłącznie przeznaczone dla służb mundurowych

ubrania - portret
Każdziutki spośród nas samych w pewnym czasie swojego życia interesował się chociaż przez chwilkę tematami militarnymi – niezależnie, czy jest się dziewczyną, czy też mężczyzną – a nawet jeżeli nie interesowało nasze osoby to, to z całą pewnością w pewien sposób przyciągał nasze osoby wzorek typowo wojskowy, który nazywamy wzorem „Moro”, a który występuje wewnątrz obecnej chwili w bardzo różnych odcieniach nie tylko zieleni, ale również innych złączonych wraz z sobą kolorków.

Problem każdej kobiety, czyli w co się ubrać

images
Każda z nas niejednokrotnie stojąc przed szafą myślała sobie „Nie mam co na siebie włożyć”. Mimo, że na półkach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i mnóstwo innych ubrań. moda ewoluuje jak w kalejdoskopie i warto za nią nadążać. Nie powinno to wymagać wymiany całej garderoby co sezon, ale kilka ubrań, które nigdy nie wychodzą z mody i mogą stanowić doskonałą bazę stylizacji należy mieć.

Torby na ramię męskie mają różną pojemność

Garderoba
Musimy okazać się przyszykowani na każdą sytuację
Z pewnością zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie rzeczy, które posiadamy, będą pasowały do każdej sytuacji. Od czasu do czasu ma możliwość się okazać, że nasze ulubione stroje musimy zamienić na coś odmiennego. To właśnie spowoduje, że musimy zadbać o to, żeby nasza szafa była jak najbardziej zróżnicowana.