Artystyczne stylizacje

Tag Archive: spodenki

spodenki

Spodenki typu militarnego – czyli, spodenki nie wyłącznie przeznaczone dla służb mundurowych

ubrania - portret
Każdy spośród nas w pewnym okresie swojego egzystencji interesował się choć poprzez chwila tematami militarnymi – niezależnie, czy bywa się kobietą, czy też mężczyzną – a nawet jeżeli nie zaciekawiało nas to, to z pewnością w pewien konkretny sposób przyciągał nas wzorek w typowy sposób wojskowy, który przezywamy wzorkiem „Moro”, a który występuje w obecnej momencie wewnątrz różnych odcieniach nie wyłącznie zieleni, ale również innych złączonych ze sobą kolorków.

Problem każdej kobiety, czyli w co się ubrać

images
Każda z nas niejednokrotnie stojąc przed szafą myślała sobie „Nie mam co na siebie włożyć”. Mimo, że na półkach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i mnóstwo innych ubrań. moda ewoluuje jak w kalejdoskopie i warto za nią nadążać. Nie powinno to wymagać wymiany całej garderoby co sezon, ale kilka ubrań, które nigdy nie wychodzą z mody i mogą stanowić doskonałą bazę stylizacji należy mieć.

Torby na ramię męskie mają różną pojemność

Garderoba
Musimy okazać się przyszykowani na każdą sytuację
Z pewnością zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie rzeczy, które posiadamy, będą pasowały do każdej sytuacji. Od czasu do czasu ma możliwość się okazać, że nasze ulubione stroje musimy zamienić na coś odmiennego. To właśnie spowoduje, że musimy zadbać o to, żeby nasza szafa była jak najbardziej zróżnicowana.