Artystyczne stylizacje

SPA z horroru, czyli dziwne zabiegi

Depilacja laserowa nóg
Panie podobno chcą dobrowolnie cierpieć, jeśli w zamian staną się urodziwe. Bolesne zabiegi, smarowidła z podejrzanymi składnikami – to jeszcze nic. Depilacja gorącym woskiem to dla kobiety klasyczny zabieg kosmetyczny. W dodatku – dzisiaj poddajemy się kolejnym zabiegom i to laser ipl prowadzi do tego, że nie jesteśmy włochate.

Czy podoba Ci się ten materiał? Jeśli tak, to zobacz poza tym szczegóły w treści, ponieważ one też mogą być dla Ciebie niezwykle ciekawe.

/B]

Depilacja laserowa nóg
Autor: Elite
Źródło: Elite

Facet czuje lęk przed tym tak samo, jak frezarki do pedicure – także dlatego, że nazwa po prostu kojarzy mu się z urządzeniem z huty szkła. Niżej kilka zaskakujących zabiegów służących urodzie.

Okład z siana
W pewnym włoskim SPA można wypróbować niezwykła metodę walki z cellulitem. Klientka SPA opatulona jest dokładnie w wilgotną słomę i tak ubrana ląduje w wannie z wodą o temperaturze 80 stopni. W ten sposób można się dobrze wygrzać, co sprawi, że tkanka tłuszczowa ruszy do spalania.

Nietypowy masaż
Wiadomo, że istnieje masaż za pomocą gorących kamieni, ale można znaleźć bardziej skomplikowane metody relaksu. W Izraelu, za około 80 dolarów, zajmą się klientem… węże. Kilka osobników różnych gatunków spaceruje leczniczo po spiętych plecach pacjenta. Każdy masuje na swój sposób i działa na różne mięśnie.

Pokarm dla rybek
Po co fotel do pedicure skoro każdy może nakarmić stopami rybki. Mówi się, że to wcale nie piranie, ale dobrze obrabiają naskórek, zwracając klientce SPA w całości stopę. To naprawdę nie najnowsza metoda pedicure, jednak wydaje się dość nie do kończa typowa.

Bycza maseczka
Zupełnie nie w nieznanym mieście, ale w środku Londynu, jako odżywka na włosach pojawi się nasienie byka.

Kliknij tu, sprawdź ofertę (http://stomatologiacichon.pl/endodonta-leczenie-kanalowe/) naszej firmy a na pewno przeczytasz coś interesującego. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny, więc się nie rozczarujesz!

W tym wypadku zdecydowanie lepiej nie pytać, po czym włosy są wyjątkowo gładkie i zdrowe.

.
Wężowy manicure
Mężczyźni pracujący wśród węży w Ameryce Południowej, mogą szczycić się bardzo gładkimi dłońmi. Nie pomaga im w tym typowa wizyta u kosmetyczki, obca jest im również lampa do manicure. Na wygląd ich dłoni tak doskonale wpływają wężowe odchody. Ta sprawa nie pachnie interesująco, więc należy zostać przy ulubionym kremie do rąk.