Artystyczne stylizacje

Tag Archive: słońce

słońce

Efektywne preparaty pozwalają na zakonserwowanie piękna nawet w starości

images
Większość facetów dziś zauważa, że panie używają zbyt dużej ilości kosmetyków. Mowa tu o takich zauważalnych elementach makijażu, jak np. zbyt wyzywające cienie do powiek. Niestety, kobiety nierzadko nie pamiętają, że urok opiera się na naturalności. Jedną z przyczyn takiego zjawiska jest to, że współcześnie większość fotografii celebrytek jest poprawiana w Photoshopie.

Odżywianie włosów po letnim sezonie – to proste

wella maska do włosów
Lato to czas wyjazdów wakacyjnych. Często nad morze. Palące słońce, upały, sól w morskiej wodzie, chlor w wodzie w basenie, wiatr – to wszystko źle wpływa na kondycję naszych włosów. Zazwyczaj po letnich miesiącach są przesuszone, wypłowiałe, przypominają nieco siano i trzeba je odżywić

.

Zadbane włosy i właściwa kondycja cery, istotnym walorem kobiecej urody.

Nie ukrywaj cellulitu, zwalcz go!
Na niewłaściwy wygląd struktury włosów oddziałują rożne, mniej lub bardziej ostre środki poprawiające urodę. Podobnie jak skóra twarzy i rąk, są stale narażone na wpływ niekorzystnych czynników atmosferycznych. Gdy loki robią się suche, kruche oraz podatne na wypadanie, odpowiednim wyjściem staje się ich skuteczna ochrona. Nie dziwi w tej sytuacji fakt, iż produkty przeznaczone do tego celu stają się niezwykle energicznie rozwijającą się grupą kosmetyków.