Artystyczne stylizacje

Tag Archive: słońce

słońce

Zadbane włosy i właściwa kondycja cery, istotnym walorem kobiecej urody.

Nie ukrywaj cellulitu, zwalcz go!
Na niewłaściwy wygląd włosów wpływają rozmaite, mniej lub bardziej ostre zabiegi upiększające. Tak samo jak skóra twarzy i rąk, są stale wystawiane na działanie ujemnych warunków zewnętrznych. Kiedy włosy stają się przesuszone, łamliwe oraz podatne na wypadanie, odpowiednim sposobem staje się ich skuteczna pielęgnacja. Nie zaskakuje w tej sytuacji fakt, iż produkty produkowane do tego celu stają się bardzo dynamicznie rozwijającą się grupą kosmetyków.

Efektywne preparaty pozwalają na zakonserwowanie piękna nawet w starości

images
Dużo mężczyzn dziś uważa, że niewiasty używają za dużo makijażu. Mowa tu o takich widocznych składnikach makijażu, jak na przykład jaskrawe cienie do powiek. Niestety, niewiasty często wiedzą, że urok kryje się w naturalności. Powodem takiego zjawiska jest to, że współcześnie większość fotek celebrytek jest retuszowana w Photoshopie.

Odżywianie włosów po letnim sezonie – to proste

wella maska do włosów
Lato to czas wyjazdów wakacyjnych. Często nad morze. Palące słońce, upały, sól w morskiej wodzie, chlor w wodzie w basenie, wiatr – to wszystko źle wpływa na kondycję naszych włosów. Zazwyczaj po letnich miesiącach są przesuszone, wypłowiałe, przypominają nieco siano i trzeba je odżywić

.