Artystyczne stylizacje

Skórzane rękawy wciąż są trendy

Kolekcja ubrań Blue Coast
Wstawki ze skóry i ekoskóry to trend, który bez względnie pokochały miliony kobiet. Trzeba dodać, że takie ozdoby nie są kojarzone już tylko z rockowo-punkowym wizerunkiem, ale można je już napotkać nawet w ciuchach przeznaczonych na wyjątkowe wyjścia czy zwyczajnie do pracy. Jeszcze nie tak dawno wyjście na ulice smakiem.

Nie chcesz przerwać czytania intrygującego zagadnienia na tym artykule? Zatem zachęcamy do kolejnych – kliknij hiperłącze i wejdź na podobną stronę.

Posiadaczka takiej garderoby, albo była osobą o nader ekstrawaganckim stylu, albo w jej domowym garażu zaparkowany był Harley Davidson.

ubrania
Autor: Axami
Źródło: Axami

W tym momencie sytuacja diametralnie się zmieniła. Wszystko właśnie dzięki modzie, która non stop galopuje naprzód i nie zna granic, wciąż sięgając po nowe inspiracje. Kilka poprzednich sezonów pokazało, że projektanci docenili wygląd skórzanych elementów w ubiorze. Wiele sklepów ma w swoim asortymencie tego typu rzeczy. W zależności od typu sklepu są one zrobione z naturalnej skóry lub z ekoskóry. Możemy się oczywiście spodziewać, że te ze skóry będą znacznie droższe. Jeżeli zatem nie chcemy wydać za dużo, lepiej jest postawić na elementy wykonane z ekoskóry, które w swojej ofercie ma m.in. sklep h&m.

Nie zwlekaj! Jeżeli zaciekawił Cię ten temat, to przejdź na adres www (https://www.miskejt.pl/2017/11/kosmetyki-uzdrowiskowe-dr-duda-wypadly.html/) i odkryj, co dla Ciebie z zaangażowaniem stworzyliśmy.

Analogiczny efekt – skóry, uzyskuje się również na tak zwanym woskowanym materiale. Wygląda on łudząco podobnie do skóry, ale jego wygląd może ulec zmianie po praniu, o czym należy pamiętać kupując taką odzież.

Kolekcja ubrań Olsen Tribal Spirit
Autor: Olsen
Źródło: Olsen

Skórzane wstawki używane są w projektowaniu różnych części garderoby. Mocno popularne są na rękawach, kołnierzach lub lamówkach. Ograniczeń ich wykorzystania nie ma właściwie żadnych. Należy mieć jednak na uwadze aby wybierać takie ubrania i materiały pod którymi skóra jest w stanie oddychać. Nie mamy prawa przecież czuć się jak w jakiejś zbroi, bo ostatecznie efekt może być odwrotny od zamierzonego, a my sami zwyczajnie zmęczeni.

Wymienione wcześniej rękawy wydają się być bezpiecznym rozwiązaniem, a do tego bardzo efektownym. Kurtki h&m które są zakończone skórzanymi rękawami sprzedają się w szybkim tempie. A oprócz nich, sklep posiada w swojej bogatej ofercie również płaszcze oraz żakiety z elementami skórzanymi. Trzeba powiedzieć, że prezentują się bardzo subtelnie i elegancko. Jeśli do tej pory miałyście jakiekolwiek nawet najmniejsze wątpliwości, czy możecie sobie pozwolić na tego typu ciuchy, lub czy nadają się one na przykład by chodzić tak w pracy, odpowiedź jest oczywista – można je ubrać w każdym przypadku.

Źródło: domodi