Artystyczne stylizacje

Sklepy online z suplementami dla ćwiczących

leki i suplementy
Wiedza rodaków o takim temacie, jak odżywki dla sportowców jest naprawdę niewielka. Wielu Polaków zrównuje suplementy diety ze szkodliwymi anabolikami. Większość konsumentów nie kojarzy, czym jest białko i z jakiego powodu jest tak ważne dla każdego, kto zamierza nabrać trochę muskulatury.

pigułki
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com

W sieci przewijali się ludzie, którzy pytali, czy białko (dowiedz się więcej o białko shaker -> www.sklep.sport-max.pl/product-pol-3371-SCITEC-WHEY-ISOLATE-700G-IZOLAT-BIALKO-SHAKER.html) wywołuje wzrost wagi. A to już niestety oznacza, że nie wynieśli z lekcji biologii fundamentalnych danych na temat układu trawiennego człowieka.

Białko to najistotniejszy związek, który przyjmujemy w jedzeniu. Osoby aktywne muszą go przyswajać dużo więcej, niż zwyczajny kanapowy Kowalski. Najlepsze artykuły, które mają w sobie białko, to jajka i różnorakie mięsa.

Niestety, aby zjeść dzienną zalecaną dawkę tego budulca, musi się pochłonąć duże ilości tych produktów. Nie każdy posiada ochotę i czas, by robić sobie dzień w dzień góry mięsa. W takiej sytuacji pomocą są odżywki dla sportowców, a konkretniej białko w proszku.

na masę mięśniową
Autor: Erik Nomm
Źródło: http://www.flickr.com

Trzeba zaznaczyć wprost – białko w paczkach nie jest niczym niebezpiecznym, to po prostu odfiltrowana serwatka lub białko zbiałko – zapoznaj się z ofertą bialko proteiny https://sklep.sport-max.pl/pol_m_Odzywki-bialkowe-274.html -ożna bez przeszkód spożywać tego rodzaju odżywki dla sportowców zamiast pewnych posiłków. Niepolecane jest opieranie żywienia jedynie na takich suplementach, warto oczywiście jeść zdrowie mięsa.

Suplementy diety zaś to różnorakie preparaty, które wspierają trenujących. Te, które są dostępne w naszym kraju, zawierają jedynie nieszkodliwe dla zdrowia (w rekomendowanych dawkach) i legalne składniki. W sklepach internetowych można znaleźć sporo tego gatunku preparatów. Najbardziej przydatne są aminokwasy rozgałęzione, które warto łykać przed i po ćwiczeniach – takie substancje mocno wspierają regenerację.

Obligatoryjną pozycją w torbie każdego aktywnego są kapsułki z Omega-3, dobrze wpływające na formę organizmu. To niezbędny suplement, jeżeli nie spożywasz regularnie potraw rybnych (dla zainteresowanych – odpowiednia strona).