Artystyczne stylizacje

Sklep z większymi rozmiarami odzieży

ubranie
Wiele kobiet boryka się z przeróżnymi niedoskonałościami swojej sylwetki. To nie znaczy że nie mogą dobrze wyglądać. Niezależnie od wieku i ilości kilogramów do ukrycia, prawidłowa postawa i odpowiednio dobrana odzież dla puszystych będzie zawsze prezentować się ładnie i schludnie. Bardzo ważną kwestią jest bielizna korygująca.
Jeżeli mimo zastosowania różnych sztuczek chcesz mieć pewność, że żadna fałdka nie wyskoczy, zdecyduj się na kupno bielizny korygującej figurę. Na rynku jest nader duży wybór, na pewno coś dla siebie odnajdziesz. Powinna być perfekcyjnie dostosowana i komfortowa.

odzież xxl
Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Panie puszyste posiadają dużo atutów, z których powinny być dumne. Przy właściwym doborze konfekcji zdołają wyeksponować walory swojej sylwetki i skryć ułomności. Sklep xxl poleca konfekcję w większych rozmiarach która zaspokoi każdego klienta. Sporo dam myśli, że zakładanie swobodnych ubrań sprawi, że będzie wyglądać smuklej, nic bardziej błędnego. W rzeczywistości takie ubrania jeszcze bardziej pogrubiają. Decyduj się więc na ubrania dopasowane, lecz nie opinających figury. Nawet jeżeli mniemasz, że jesteś pulchna w każdym miejscu na ciele, na pewno odszukasz jakąkolwiek część własnego ciała wartą wyeksponowania. Może to być szyja, nogi, kibić. Wybieraj okrycia, jakie będą ukazywały tą część sylwetki. Dzięki temu zwrócisz na nie uwagę odwodząc wzrok od innych części ciała. Więcej na .

Jak już pragniesz koniecznie założyć coś w pasy, to wyselekcjonuj paski (zobacz ofertę) pionowe. Prążków poziomych wystrzegaj się jak ognia bowiem dorzucą ci tylko kilogramów, zamiast je odjąć. Jeśli zakładasz trochę obszerne spodnie, włóż do nich dopasowaną górę i odwrotnie. Dzięki temu zachowasz pożądaną stabilność pomiędzy elementami garderoby.

ludzie
Autor: Gaulsstin
Źródło: http://www.flickr.com
Sklep internetowy dla puszystych proponuje kreacje o takim fasonie, ażeby optycznie wyszczuplić figurę. Taką funkcję bardzo dobrze dokonuje dekolt w zarysie litery V. Góra garderoby powinna być jednolita, względnie w ekspansywne, pionowe paski, które wizualnie wydłużą i wyszczuplą. Sterczący brzuch maskuje się pod bluzkami w wariancie niedużej bombki. Asymetryczne paski na biodrach również są sprzyjające okazałym kształtom.