Artystyczne stylizacje

Różnorodność modeli i postaci kolczyków

kolczyki srebrne dla dzieci
Produkty ze srebra ciągną uwagę wielu ludzi. Jakkolwiek to kobiety przede wszystkim interesuje biżuteria zdarza się, że faceci ochoczo zakładają biżuterię zrobioną właśnie z tego kruszcu.
Dużo rodziców decyduje się na to, ażeby swoim maluchom przebić uszy.

kolczyki srebrne dla dzieci
Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com

Ośmiela ich do tego zwłaszcza to, że dzieci otrzymują z okazji chrztu właśnie rozmaitego rodzaju kolczyki. Kolczyki ze srebra to dobry wybór dla dziecka. Poza rolą dekoracyjną srebro posiada bakteriobójcze właściwości. Srebro posiada działanie odkażające, likwiduje drobnoustroje, niszczy bądź nie dopuszcza do rozrostu grzybów i pleśni.
Wielorakość wzorców i postaci które przybierają kolczyki ze srebra, oraz ich niewielka cena powodują, że wolno ich mieć dużo. Kupując kolczyki srebrne dla dzieci jedną z istotniejszych kwestii jest bezpieczeństwo brzdąca, kolczyk nie ma prawa powodować dyskomfortu. Kolczyki bez względu na surowiec z którego są sporządzone mogą posiadać rozmaite gatunki zapięć. Sztyfty, to nadzwyczaj popularna postać zapięcia kolczyk (e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Kolczyki-srebrne-495.html)ów. Owego gatunku zapięcie akcentuje w pełni część ozdobną wyrobu w całości chowając się w uchu. Najlepiej przydaje się do rozmaitego rodzaju cyrkonii i drobnych kulek. Kolczyki z owego rodzaju połączeniem wolno z powodzeniem założyć malutkiej dziewczynce bez lęku, że w trakcie zabawy je zerwie. Niezwykle praktyczne są zatyczki silikonowe. Mają większą nawierzchnię i nie uwierają ucha nawet podczas snu.

Srebro jest kruszcem, po jaki projektanci biżuterii sięgają o wiele chętniej niż po różne metale szlachetne. Jest o wiele bardziej elastyczne i bardzo dobrze łączy się zarówno z kamieniami, jak różnymi metalami.