Artystyczne stylizacje

W jaki sposób ratować skórę i włosy zniszczone kąpielami słonecznymi?

wizyta u fryzjera
Po letnich wojażach Twoja cera jest sucha i pozbawiona blasku, a włosy straciły swój dawny blask? Da się temu zaradzić! Na starcie ruszmy na ratunek włosom. Wyszukajmy internetowy sklep z kosmetykami do włosów (przeczytaj więcej) ponieważ dobrze jest zainwestować w kuracje wygładzające z bogatymi składnikami odżywczymiPrzenikają one do wnętrza włosa i naprawiają nawet bardzo zniszczone pasma. Są to produkty, które dobrze jest pozostawić na włosach kilka minut w turbanie.

Widocznie nawilżają, regenerują pasma, naprawiają przykre pozostałości po słonecznych kąpielach. Jeżeli widzimy, że końcówki są rozdwojone i w dotyku przypominają siano, zastanówmy się nad wizytą u fryzjera. Nawet małe podcięcie spowoduje, iż będą wyglądały na zdrowe i zadbane. Wstrzymajmy się z nałożeniem farby, aż nowa fryzura odzyska dawny blask. Co prawda możemy to przyspieszyć domowymi maseczkami, ale z całą pewnością szybciej zauważymy zmianę inwestując w profesjonalne kosmetyki do włosów np. Matrix włosy.

Miejmy na uwadze, że nawilżanie to podstawa. Nie tylko włosów, ale i skóry. Stale nawilżana, trudniej poddaje się upływowi czasu. Po prysznicu, w wilgotną, rozgrzaną skórę wcierajmy balsamy czy nawet oliwę z oliwek. Parę chwil masażu, a ciało będzie jedwabiste w dotyku i odpowiednio nawilżone. Szorstką skórę na początek potraktujmy peelingiem. Kosmetyk mamy możliwość przygotować same, z produktów, które znajdziemy na kuchennych półkach albo postawić na gotowe produkty.Suchej skórze twarzy ukojenie przyniosą maseczki. Zapewniają o wiele więcej składników odżywczych i regenerujących niż kremy. Są niezastąpione gdy trzeba szybko poprawić swój wygląd. Sprawdź więcej: .

Szczotka do włosów
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Skóra po nich momentalnie staje się jaśniejsza i przyjemniejsza w dotyku. Najnowsze maski można stosować tak jak krem na noc, tyle, że nakłada się go grubszą warstwą. Z jakiego powodu? Albowiem w trakcie snu skóra lepiej przyswaja składniki aktywne i regeneruje się znacznie szybciej. Muśnięta słońcem skóra to doskonała pamiątka po minionych wakacjach i oznaka udanego urlopu. Jeżeli postaramy się o odpowiednie nawilżenie opalenizna zostanie z nami znacznie dłużej…