Artystyczne stylizacje

Cudowne zakątki blisko naszego domu

płótno - skóra
Nierzadko nieopodal twojego mieszkania są fantastyczne krainy, w których możesz się rozluźnić i rozpalić w sobie inicjatywę do dalszego działania, a także zasmakować rewelacyjnego luksusu. Należy rozejrzeć się, a przekonasz się, że nie musisz jechać bardzo daleko, aby odstresować się w orientalnym kraju po rutynowej aktywności.

Salony day spa oferują zabiegi kosmetyczne, które mogą nas przenieść na moment nawet do egzotycznej dżungli. Dzięki nadzwyczajnym zabiegom masz szansę zwolnić po trudnym miesiącu pracy i zostać ze sobą, w klimacie relaksującej muzyki, klimatu świec i niesamowitych wonności – nawet przydatna strona, dobrze zajrzeć. Masaż gorącą czekoladą odnowi energię organizmu i ucieszy nastrój. Z kolei, stosowany od starożytności masowanie miodkiem, wyzwoli ciało od zanieczyszczeń i wyciszy zaziębienie. Trzeba też doświadczyć czule relaksującego masowania stóp, który błyskawicznie łagodzi zapracowane ciało i daje im rozkosz. Fantastyczne są masaże nosa, bo czujesz się po nich niczym nowo narodzona i bijesz energią przygotowana na wszystko.

migawka - skóra
Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com

Przekonaj się, że zabiegi kosmetyczne w day spa są jak niezwykłe rytuały, dzięki którym uzyskujesz łagodność. W każdym spa masz możliwość wybrać różne formy pielęgnujące: modyfikowanie twarzy z drobinkami złota i kawiorem lub zabieg z kawsami leczniczymi jeśli pragniesz usunąć przebarwienia, manicure i pedicure, czy specjalny make up. Wyszukaj to czego pragniesz.

płótno - skóra
Autor: Konrad Gruza
Źródło: http://www.flickr.com

Trzeba podkreślić, że przestrzenie day spa to wnętrza pełne ciepła, z fachową obsługą, przestrzenie, gdzie zażywasz niezwykłych olejków, z egzotycznych krajów, to też dobrej klasy aparatura oraz cudowna gościnność.

A poddajac się wyszukanym zabiegom, odkrywamy w sobie piękno, bo rozkoszne momenty jedynie dla nas są nam niezbędne do bycia jak powietrze – jak zorganizować day spa.