Artystyczne stylizacje

Tag Archive: psy

psy

Zdrowie, a przyzwyczajenie, czyli jaką kupić karmę dla zwierzaka

karma dla psów
Przyjaciele zwierząt zrobią dla nich wszystko, za każdą cenę. Niezależnie od tego, czy dyskusja dotyczy chomika w klatce, czy dorosłego psa. Wokół odżywiania, zwłaszcza psów, występuje kilka wartych uwagi przesłanek. Jeśli zależy wam na zdrowiu własnych psów stosujcie poniższe zalecenia.

Taste of Wild – karma dla zwierząt

Karma sucha dla kotów Acana
Posiadasz kota lub psa? A może oba zwierzaki? Masz skłonności do ufania jednej firmie? Jeśli tak, to dla swoich zwierzęcych pociech rozważ kupno Taste of Wild. Zarówno mruczące, jak i szczekające czworonogi będą zadowolone z tego zdrowego pokarmu.
W odróżnieniu od innych karm, Taste of Wild reklamuje się jako żywność niezawierająca zbóż. Czyli inaczej niż u ludzi gdzie zboża są uznawane za dodatkowy walor. Jednak w przypadku kotów posiadacze czworonogów skarżą się na zastępowanie zbożem wartościowego mięsa i warzyw.

Dbanie o psa i kotka

Tibetan mastiff
Trzymanie w domu zwierzaka to właściwie jeden wielki zbiór problemów i radości. Kochający pies daje dużo szczęścia nawet w smutne dni. To znakomity towarzysz do długich wędrówek i obrońca. ko, mimo swojej mniej przystępnej natury, też potrafi się całkiem nieźle zakumplować z ludźmi. Zasypianie z puszystym, mruczącym kotem to wielka przyjemność.