Artystyczne stylizacje

Przedstawicielki płci pięknej uwielbiają biżuterię — nie jest ważne czy to będą kolczyki, naszyjniki, a może broszki

kolczyki z cyrkonią
Piękne ozdoby z dziedziny biżuterii, to najlepsi przyjaciele niejednej kobiety. W zależności od tego, jaki dama posiadagust, podobać jej się będą różne rzeczy.

kolczyki z cyrkonią
Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com

Nie każdą przedstawicielkę płci pięknej stać na to, żeby nabywać biżuterię z szafirami. Nie każdego męża stać na to, aby swej wybrance serca dać podobnego typu biżuterię. Nie znaczy to jednak, że należy się poddać i nie wybierać biżuterii. Można najnormalniej w świecie postawić na cyrkonie. wyglądają one niemalże jak diamenty. W obiegu są około 50 lat, są zatem stosunkowo nowym pomysłem.

Jeżeli zainteresował Cię omawiany wątek, to przejdź do treści (https://e-militaria.pl/gunfighter-229) i zgłąb pokrewne informacje dotyczące tego zagadnienia. Pochłoną Cię bez reszty.

Będziemy w stanie długo cieszyć się rewelacyjną biżuterią, która będzie bardzo pasowała do koktajlowej sukienki. Cyrkonia (www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Pierscionki-srebrne_Z-cyrkonia-475.html) to sztuczny kamień, który wytwarzany jest w laboratoriach. Nie jest tak trwały, jak diament i po pewnym czasie będą widoczne na nim niewielkie rysy. Jeśli jednakże będziemy o nie dbać, to przez długi okres powinny nam służyć. Będziemy je zapewne zakładać z przyjemnością. Jeżeli nabędziemy złote lub srebrne kolczyki z cyrkonią i wręczymy je naszej żonie, to na pewno sprawimy jej wielką radość. Cyrkonia zazwyczaj bywa bezbarwna, jednak może być zabarwiona na inny odcień dzięki różnym dodatkom. Na przykład nikiel zmieni jej ubarwienie na brązową, a chrom na zieloną. Nie zapominajmy jednak zawsze o tym, by kolczyki dobierać do stylu.

Istotne, by zakładać je z radością i by pasowały nam do różnych strojów. Jeżeli wybierzemy mniejsze kolczyki, to na pewno będzie można ubierać je także do pracy.