Artystyczne stylizacje

Propozycje od szwedzkiej marki ubraniowej

Kolekcja ubrań Winter Pastel
Zaraz wiosna, a zatem okres zrzucenia z siebie kilku warstw ciuchów, ciepłych spodni i ocieplanych bluz. Jeżeli nie masz pojęcia co na siebie założyć wiosną, ten poradnik został napisany specjalnie dla ciebie. To, co musisz zrobić, to pomyśleć nad tym, jakie ubranie jest równolegle bardzo kobiece i pasuje w sam raz do noszenia w słoneczne dni.
ubrania
Autor: Axami
Źródło: Axami

Zgadłyście? Podpowiadamy: sukienki! I to nie jakiekolwiek sukienki, a sukienki H&M. W nowym, wiosennym zestawieniu kreacji tej renomowanej marki znajdziesz kilka świetnych propozycji. Na pierwszy ogień idzie dwukolorowa sukienka w chaotyczne figury geometryczne. Prezentuje się dobrze wdziewana bez niczego lub ze stylową beżową kamizelką. Następna ciekawa kreacja z kategorii sukienki H&M to olśniewająca sukienka zaprojektowana w niebanalnej kolorystyce. Deseń zasadza się na niesymetrycznych ciemniejszych pasach, które ciągną się przez całą sukienkę. Tło posiada pasjonującą gamę barw – srebrny przechodzi tu delikatnie w turkusowy. Sukienka interesująco świeci tą gamą barw, zatem masz gwarancję, że żaden mężczyzna nie przegapi cię na ulicy, jeżeli ją wdziejesz w któryś wiosenny, słoneczny dzień.

Odzież sportowa dla kobiet ASICS
Autor: ASICS
Źródło: ASICS

O ile jesteś wielbicielką spodni, dobierz do nich dobrą bluzkę. W kategorii bluzki H&M też znajduje się parę ciekawych propozycji. Najlepsza z nich to radosna bluzka pozbawiona rękawów, pomyślana w żywiołowej kolorystyce. Deseń przywodzi na myśl efekt, jaki daje poszatkowanie barwnymi farbami papieru, więc świetnie pasuje dla kobiet, które cenią sobie kreatywność i energię. Tego rodzaju bluzki H&M będą idealnie wyglądać z jasnymi spodniami.

Na portalu marki H&M zobaczysz zdjęcia modelek, które noszą wypisane przez nas produkty, dzięki czemu błyskawicznie wybierzesz inne części ubioru do oglądanych ubrań. Ubrania H&M to trafny wybór dla każdej pani, która ceni sobie innowacyjne wzornictwo i solidną jakość wykonania. Tysiące ludzi na całym globie zaufało tej skandynawskiej marce.marynarki ( mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/?category_id=49 )

Źródło: domodi