Artystyczne stylizacje

Tag Archive: projektanci

projektanci

Pani ubrana w zapach

images
Marilyn Monroe powtarzała często, że chodzi do łóżka ubrana jedynie w zapach. Coco Chanel stworzyła zapach, który od wielu lat jest wyznacznikiem kobiecości. Tysiące kobiet marzy, aby otrzymać je od swojego chłopaka. I nic w tym dziwnego. Zapach od stuleci był tym co kusi. Stał się nawet bohaterem książki Patricka Suskinda o wymownym tytule Pachnidło, gdzie bohater pozyskać zapach naturalny i zamierzał to osiągnąć w dość niekonwencjonalny sposób.

Dobór stroju kąpielowego, w jakim kobieta będzie posiadała okazję czuć się swobodnie oraz pięknie.

Strój kąpielowy
Okres wakacji to czas, w jakim przedstawicielki płci pięknej mają okazję czuć się pewne siebie, ponieważ między innymi za pomocą dopasowanych strojów mają okazję wyszczególnić wszystkie walory. Wówczas też będą wyglądać nad wyraz pięknie i nie tylko kierować na siebie uwagę innych, lecz i podwyższyć swoją ocenę własnej osoby.

Z coraz większą częstotliwością występująca opcja w modzie.

sweter
W branży modowej wyjątkowo często pojawiają się tendencje dzięki jakim wszystko zmienia się maksymalnie. Wszystko zaś tak naprawdę w wyznaczonym momencie uzależnione będzie od tego, co zostanie popularne. Z tego względu, o ile jedynie ktoś chce posiadać przeświadczenie, że ubierze się zgodnie z bieżącymi normami powinien regularnie śledzić kanały osób związanych z modą.