Artystyczne stylizacje

Prędkie sposoby na garderobę idealną

zabieg
Przedstawiamy parę zasad, dzięki którym nauczysz się planować swoje sprawunki, stylizacje i stworzysz idealną garderobę nie rujnując własnego portfela.
Po pierwsze zrób sobie wolne po czym cały dzień przeznacz na sprzątanie w szafie.

Posegreguj ubrania na te, w których chodzisz na co dzień i takie, jakich powiedzmy sobie szczerze, nie założysz już nigdy. Nie oszukuj się, iż może jeszcze pewnego dnia przyjdzie na nie czas. Bez wahania pozbądź się ich. Pozbądź się także wszystkiego, co defektowe. Jeżeli nie zszyłaś dziurki od paru miesięcy, bądź uczyń to bezzwłocznie, albo zwyczajnie wyrzuć ją. Spróbuj ocalić co się da: odśwież zmechacone sweterki a także szale. Użyj do tego specjalnej tzw. golarki do ubrań, nada się też zwykła maszynka do golenia, ale musisz obchodzić się z nią niezwykle delikatnie – inaczej podziurawisz sobie ciuchy. Wszystko wyprasuj i poukładaj kolorystycznie i tematycznie w garderobie.
sukces
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
zabieg
Autor: Kate Ter Haar
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy pozbędziesz się niepotrzebnych ubrań, czas na planowanie. Przejrzyj ulubione strony w sieci oraz gazety. Kiedy coś konkretnego wpadnie Ci w oko, albo zareagujesz „w taki sposób pragnę wyglądać” na widok pewnej stylizacji, wytnij zdjęcie oraz wklej do zwykłego zeszytu bądź na ogromną planszę. Gromadź inspiracje pomału, po pewnym okresie przejrzyj fotografie i wydobądź z nich wspólny mianownik. Pomoże Ci to określić własny styl.

Nie wyrzuć ich, kiedy nagromadzisz elementy nawiązujące do wycinków, będziesz podpatrywać zestawienia barw, faktur jak też fasonów oglądając kostiumy, suknie i bluzki. Stwórz kolorystyczną paletę. Weź pod uwagę w których kolorach jest Ci łanie.