Artystyczne stylizacje

Porzuciła Ciebie, a Ty nie wiesz jaka była tego przyczyna?

Kobieta siedząca na schodach
Każda kobieta posiada swoje wymagania, o których wielu panów nawet nie zdają sobie sprawy. Traktują oni, albowiem płeć przeciwną, jak kwiatek do wąchania, lecz nie do poznawania. W jak ogromnym są błędzie dowiadują się, gdy zapomniana kobieta od nich odchodzi.

Okej, wiadomo, że niejedna kobieta chce być jak przepięky kwiat, toteż właśnie udaje się na zakupy, by kupić nowiutką kreację. Pamiętasz te jej zakupy: mała czarna sukienka, w
Kobieta w sukience
Autor: Belo Horizonte – MG
Źródło: http://www.flickr.com

której bardzo ci się spodobała, sukienka rozkloszowana, która również była bardzo szykowna (mała czarna bez ramiączek). Mniej ci się spodobała sukienka sportowa, ona nie była po prostu w twoim smaku, za to kiedyś nabyła sukienkę wieczorową, a twoi kumple (męska część) padła z wrażenia (szara sukienka sportowa). Byłeś dumny, jak z przepięknie zadbanego kwiatu. Wydawało ci się, że jest wam przyjemnie, tak więc, z jakiego powodu od ciebie odeszła.

Gdybyś prześledził to wszystko doszedłbyś do kilku konkluzji. Przede wszystkim jej nie słuchałeś. Gdybyś

Kobieta w różowej spódnicy
Autor: Roger Blackwell
Źródło: http://www.flickr.com

wiedział, jak – więcej dowiesz się na tej stronie – wiele razy ją z tego powodu sprawiłeś zawód. Mówiła ci coś, co było dla niej istotne, a ty potakiwałeś, ale później, gdy wracała do tego motywu to jak widziałeś to? sprawdź to koniecznie gdybyś urwał się z choinki. Jaki to jest znak dla kobiety, jak uważasz? Iż jej nie szanujesz, nie obchodzą ciebie jej hobby a także pasje, traktujesz ją jak wizytówkę, z którą można się pokazać. Nie widzisz w niej osobowości.

Kiedy rozpoczniesz interesować się bardziej dotrzesz do kolejnego przesłania: nie byłeś odpowiednio roztropny. Ani przez myśl ci nie przeszło, że chciała mieć z tobą maleństwo, nie wyczułeś tego. Zamiast tego sam zachowywałeś się jak niemowlę, co w ostateczności przekonało ją do tego, iż nie jesteś kandydatem na ojca. To może bezwzględne, lecz w pewnym wieku trzeba się trochę zreorganizować i wydorośleć, ale ty o tym nie pamiętałeś.

Do takich kokluzji dobrnąłeś. Czy są dodatkowe? Zapewne tak, ale przyjdą one, ci do głowy za jakiś czas. Dziś możesz jednak pokazać jej, że to pojmujesz, że wszystko może być jak kiedyś, oczywiście, jeśli ty tego chciałbyś. Może po prostu przyjmiesz pozę obrażonego faceta, czym jeszcze mocniej pogorszysz swą i tak już beznadziejną położenie. Wybór należy do ciebie, przecież jesteś dorosły.