Artystyczne stylizacje

Pomysły na zagraniczny urlop

Podróże z dzieckiem
Kończą się piłkarskie emocje i rozpoczynają się wakacje. Plany zwykle snuje się na kilkanaście tygodni przed wyjazdem, ale dla zwlekających na pewno znajdą się świetne propozycje w biurach podróży. Pozostaje pytanie: dokąd się wybrać i jakie biuro podróży wybrać?

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR

W tym roku prawie 70 procent Polaków zdecyduje się na urlop w Polsce. To dobra informacja dla wszystkich, którzy chcą całkowicie odizolować się od rodaków, wcześniej łatwo zauważalnych w popularnych kurortach. Obserwując najpopularniejsze kierunki na wakacje Hiszpania, Grecja, Włochy i Chorwacja znajdują się najwyżej w rankingu. Łatwo się domyślić, skąd się tu znalazły 3 pierwsze państwa – ogarnięte recesją nęcą małymi cenami aprowizacji i pobytu.

Ten odnośnik do serwisu lampy motocyklowe prowadzi do niesamowicie atrakcyjnej strony, która ma równie intrygujące informacje na omawiany temat.

Zwłaszcza wakacje w Grecji mogą być najtańszą opcją.

Sporo obywateli ostatnimi czasy obawiało się podróżować do państwa piramid. Zmiana ustroju w tym kraju się nareszcie uspokoiła, zatem urlopu tam nie należy się już bać. Polecam spojrzeć do ofert last minute Egipt może stać się wspaniałym wyborem tego sezonu. Bardziej zasobnym w pieniądze polecam standard all inclusive. Egipt tego lata (kliknij tutaj) zapewne także nie będzie zadeptywany, więc urlop nad Nilem bardzo rekomenduję.

indie, egzotyczne
Źródło: http://www.eccotravel.eu/

Odwiedzając biuro podróży (przykładowo: ) trzeba zwrócić uwagę na pewien kraj nad morzem Czarnym, który potrafi zaoferować względnie niskie ceny, cudowne krajobrazy i pyszne jedzenie. Piszę tu o Bułgarii oczywiście. Gorąco polecam zobaczyć Warnę i Złote Piaski, cudowne nadmorskie miejscowości. Oferty wycieczek można zobaczyć zarówno w opcjach last minute, jak i all inclusive. Bułgaria to wciąż nieodkryta do końca przez Europę turystyczna perełka. Zobacz oferty: