Artystyczne stylizacje

Upominki dla mężczyzn – co kupić?

Sprzęt do golenia
Na przestrzeni roku jest wiele okazji do wręczenia mniejszych bądź większych upominków. Z czasem – nawet, jeśli znamy zainteresowania obdarowywanej osoby – zaczyna nam brakować pomysłów na prezenty. Z płcią piękną jest łatwo, zawsze przyda się kolejny ciuszek, albo biżuteria. Ale co kupować mężczyznom?

Na szczęście dla wszystkich pań, głowiących się, co kupić narzeczonemu, bratu, lub ojcu w prezencie, w ciągu ostatnich paru lat wykreowana została moda na mężczyzn tradycjonalistów, dbających o atrakcyjny wizerunek i chętnie wybierających kosmetyki i gadżety pielęgnacyjne wysokiej jakości.

Dzięki temu nie jest nietaktem podarować chłopakowi żel do twarzy, szczególnie, jeśli został wyprodukowany z naturalnych składników i pochodzi z docenianej na świecie marki. Innym odpowiednim pomysłem są tradycyjne przyrządy do golenia. Elektryczne maszynki tracą na popularności, dzisiaj każdy prawdziwy mężczyzna wybiera brzytwę, albo maszynkę z żyletkami, decydując się na produkty kultowych firm. Jeżeli szukamy pomysłu, co kupić w prezencie, pędzel do golenia z sierści borsuka z pewnością zadowoli każdego amatora klasyki i wysokiej jakości. Wiele kobiet ma wątpliwości przed nabywaniem tego typu akcesoriów, gdyż nie wiemy, które marki wybierać i na jakie produkty się decydować. Edwin Jagger Razor to na pewno będzie odpowiedni wybór, dobrze jest zapamiętać tę firmę i w przyszłości zaopatrywać się w podarunki, sygnowane przez tę właśnie markę.

Zanim znajdziemy w sklepie produkty firmy Edwin Jagger Razor i zakupimy pędzel do golenia z sierści borsuka, lub inne akcesoria, dobrze jest wiedzieć, iż nie wszystkie produkty są tej samej jakości. Jeżeli chodzi o sierść borsuczą, to jest ona wybierana różnymi metodami do poszczególnych rodzajów pędzli. Najdroższa jest klasa silvertip, do której włoski są ręcznie selekcjonowane w taki sposób, aby nie trzeba było ich już mechanicznie przycinać. Polecamy też

W 100% naturalne zakończenie włosia zapewnia najwyższą jakość pędzla i szczególną miękkość oraz delikatność wyrobu. Jeżeli chcemy nabyć na prezent żel do mycia twarzy dla mężczyzn, to obowiązują identyczne reguły, jak w przypadku kosmetyków kobiecych: można wybrać kosmetyk oferowany konkretnemu rodzajowi cery, lub zdecydować się na kosmetyk uniwersalny. Na rynku dostępne są różne kompozycje zapachowe.