Artystyczne stylizacje

Tag Archive: płaszcz

płaszcz

Dobór odpowiedniej dzianiny

Owca
W obecnych czasach każdy stara się zaskakiwać. Szczególnie, jeśli mowa o modzie. Jednak rzeczywistość jest taka, że większość ludzi jest powtarzalna, większość pomysłów była już kiedyś wykorzystana, a teraz po prostu są one połączone w inny sposób. To nic złego, bo ciężko o coś nowego w modzie. Istotna jest świeżość i kreatywność. Jednak, jeśli chodzi o dzianiny, które sprawdzą się idealnie w normalnych stylizacjach, to trzeba mieć na uwadze, że idealna na pewno okaże się dzianina wełniana.

Współczesne nowinki technologiczne zaskakują

gadżety
Gołym okiem widać, że nasz współczesny świat rozwija się w niewiarygodnym tempie. Właściwie każdego tygodnia dowiadujemy się o opracowaniu zupełnie nowych rozwiązań, na stałe zmieniających codzienne życie przeciętnego człowieka.
gadżety
Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Część osób ma spory problem z nadążeniem za pojawiającymi się zmianami, co nie jest takie dziwne, jeśli weźmie się pod uwagę imponujące tempo rozwoju przede wszystkim szeroko rozumianej technologii komputerowej. To właśnie ona zrewolucjonizowała nasze życie już kilkadziesiąt lat temu, kiedy pojawiły się pierwsze maszyny posiadające ogromną moc obliczeniową. Komputery są niezmiennie używane do niezliczonych procesów zachodzących na wszystkich płaszczyznach życia człowieka. Obecnie, każda firma posiada komputery dla swoich pracowników (przede wszystkim biurowych, ale nie tylko). Ponadto, zdecydowana większość osób dorosłych posiada swój komputer osobisty wykorzystywany w niezliczonych sytuacjach.

Ściśle tajne, czyli płaszcze do zadań specjalnych

kurtki i płaszcze
W sezonie wiosna 2013 sklep top secret postawił na klasykę z pazurem. Jeżeli szukamy standardowych strojów we współczesnym wydaniu, płaszcze top secret są dobrym wyborem. Jak samo logo firmy wskazuje, sugerowane zestawienia są idealne do zadań specjalnych. Płaszcz nie jest skazany na bycie pospolitym, co więcej projektanci nie idą na łatwiznę projektując parę zbliżonych do siebie wykrojów. Każdy egzemplarz odwołuje się do innego trendu, więc dowolnie możemy dopasować płaszcz według własnych upodobań i potrzeb.

O jakiego rodzaju dodatkach trzeba pamiętać w porze letniej? W jakich rzeczach będziemy wyglądać pięknie?

okulary
Lato to ten czas, kiedy dużo ludzi zmienia troszkę swój image na taki dość letni. Na co dzień widoczne są części garderoby jak również dodatki, jakich nie widujemy na ulicach w zimnych porach roku. Na jakie rzeczy warto zwrócić uwagę, kiedy chodzi o wakacyjny strój?

Elegancki płaszcz damski idealnym patentem na uwypuklenie kobiecej natury

płaszcz
Wszystkie elegantki, niezależnie od wieku i preferowanego stylu ubierania się, chcą w swojej garderobie posiadać ubiory na wyjątkowe okazje. Kiedy trzeba prezentować się elegancko, liczy się prostota i modny krój. Na jesienną porę albo zimową porę obowiązkową częścią garderoby bywa elegancki płaszcz damski. Wystawnie obchodzone uroczystości rodzinne, ważne spotkania w przedsiębiorstwie, wizyty u długo niewidzianych znajomych wymagają, aby nasz wygląd cieszył oko wszystkich zaproszonych uczestników i gwarantował nam jak najlepsze samopoczucie.

Modne płaszcze na nadchodzącą wiosnę.

Nim lato na stale zamieszka w naszej garderobie musimy uporać się z nadchodząca ogromnymi krokami wiosną. Wraz z nią po-odstawiajmy w ciemny kąt zimowe ubrania i otwórzmy się na nową garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy swetry tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Nim jednak przyjdzie nam wskoczyć w mini i dopasować do tego koszulki z krótkim rękawem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych obszytych futerkiem, ale cienkich płaszczach, które będą w sam raz do wiosennych przejażdżkach na rowerze.