Artystyczne stylizacje

Tag Archive: ozdoby

ozdoby

Chcesz kupić nowe ubrania? Tylko H&M!

Mało kto orientuje się, że ubrania H&M są w sprzedaży już od prawie 7 dekad. Co prawda w Polsce pierwszy sklep tego skandynawskiego przedsiębiorstwa otworzono dopiero dziesięć lat temu, lecz reszta globu zdołała się już przyzwyczaić do marki. Pionierski butik H&M powstał zaledwie dwa lata po końcu II WŚ. W tamtym czasie firma nazywała się Hennes, co w języku jej stworzyciela, Szweda Perssona, znaczyło „dla niej”. Nazwa mówi, że wtedy w punktach oferowano tylko produkty pań.

Jaką biżuterię wybrać z okazji walentynek?

images
Walentynki to doskonała okazja do tego, by wybrać strój i dodatki, na które zapewne nie zdecydowalibyśmy się inny dzień roku. Komercyjne święto, kojarzone głównie z sercami i czerwonym kolorem powoduje, że można się odważyć na więcej i potraktować nasz image z przymrużeniem oka. Z roku na rok, można zaobserwować coraz zuchwalszą modę na wymyślne ozdoby i stroje walentynkowe.

Przydatny sprzęt i środki do włosów

Modelka, fryzura Racoon
Rozmaite akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji włosów są bardzo często nabywane i wykorzystywane. Obecnie na szeroką skalę stosują je zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Istnieje bardzo dużo tego typu środków, które można nabyć w drogeriach i innych tego rodzaju punktach. Pielęgnacja włosów aktualnie nie ogranicza się wyłącznie do mycia i rozczesywania, wykorzystuje się wiele różnorodnych środków chemicznych.

Skórzane rękawy wciąż są trendy

Kolekcja ubrań Blue Coast
Dodatki ze skóry i ekoskóry to trend, który został ciepło przyjęty przez miliony kobiet. Co więcej tego typu ozdoby nie są kojarzone już tylko z rockowo-punkowym wizerunkiem, ale można je już dojrzeć nawet w ciuchach przeznaczonych na uroczyste wyjścia lub zwyczajnie do pracy. Jeszcze nie dawno chodzenie po ulicach smakiem. Posiadaczka tego typu garderoby, albo była osobą o niezwykle ekstrawaganckim stylu, albo w jej przydomowym garażu zaparkowany był motocykl marki Harley Davidson.

Sztuczne ozdoby

rękodzieło
Biżuteria stosowana jest od najdawniejszych czasów. Ozdoby takie w większości przypadków kojarzone są z paniami, lecz nie tylko one są ich użytkowniczkami. Biżuteria służy podkreśleniu urody, jest również dodatkiem do odzieży. U ludów pierwotnych typ posiadanych akcesoriów bywa też znakiem posiadanej władzy. Najcenniejsze są elementy biżuterii ze szlachetnych kruszców jak na przykład złoto czy srebro.

W jaki sposób uporać się z niezwykle trudnym wyzwaniem, jakim z pewnością jest spersonalizowanie przestrzeni?

landszaft - ubrania

Zaaranżowanie domu często równa się wielu problemom i pułapkom, z których w jakiś sposób musimy wybrnąć. Mnóstwo rzeczy wymaga bowiem przypilnowania, a często jest tak, iż aspekt, który z pozoru wydawał się prosty i przyjemny zatrzymuje proces aranżacji na długie tygodnie. Jednak nie ma powodów do paniki, ponieważ proces aranżowania dostarcza również mnóstwa przyjemnych przeżyć, z których jedną z pewnością jest możliwość do spersonalizowania swej przestrzeni.

Biżuteria z sutaszu hitem sezonu

Komplet biżuterii Kate&Kate
Od pewnego czasu popularność zyskuje biżuteria robiona ręcznie. Mamy jej mnóstwo typów, że zdecydowanie jest w czym wybierać. To bez znaczenia czy uwielbiamy ozdoby w stylu orientalnym, hippisowskim albo może niezwykle eleganckie dodatki, z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Szczególne zainteresowanie ostatnimi czasy budzą ozdoby, w których wykorzystuje się sutasz.