Artystyczne stylizacje

Tag Archive: ostrza

ostrza

W jaki sposób golić się i troszczyć się o męski zarost – porady

Facet z brodą
Nadeszła moda na brody. Panowie prawdopodobnie cieszą się z tego, że bujny zarost znów jest trendy, ale nie oznacza to, że mogą oni poświęcić mniej czasu na jego pielęgnowanie. Ładna broda lub wąsy wymagają czasu. Idealne golenie nie jest prędkie i wymaga pewnej biegłości pielęgnacyjnej. Na początek powinieneś rozszerzyć pory. Możesz na przykład zrobić to przykładając do buzi zwilżony ciepłą wodą ręczniczek na ok. sześćdziesiąt sekund. Poprawnie byłoby golić się np. po wyjściu spod prysznica.

Mężczyzna idealny, czyli jakie akcesoria do golenia należy mieć

przyrządy do golenia
Jednym z elementarnych zabiegów o charakterze pielęgnacyjnym mężczyzn jest golenie. Każdy pan, który chce zachwycać swoim wyglądem musi robić to każdego dnia. Do usuwania zarostu mężczyźni mają dzisiaj bardzo dużo różnorodnych akcesoriów i kosmetyków. Dzięki nim golenie może stać się naprawdę przyjemne. Na sklepowych półkach mężczyźni znajdą na chwilę obecną naprawdę szeroki wybór kosmetyków, które czynią golenie łatwiejszym.

Coraz większa popularność starych metod i sposobów golenia, na przykład takich jak żyletki i brzytwy

maszynki do golenia
Jakiś czas temu, kiedy specjaliści od marketingu nie wmówili jeszcze mężczyznom konieczności używania maszynek z wieloma ostrzami, stosowane były klasyczne brzytwy. Za ich pomocą można było w skuteczny sposób pozbyć się zarostu, lecz wymagały pewnej uwagi przy goleniu. Wymyślenie maszynek spowodowało, że mężczyźni zaczęli się odwracać całkowicie od brzytew, zafascynowani wygodnymi, nowoczesnymi narzędziami. Jednak pewna ich część w pewnym momencie zatęskniła za uczuciem niesamowicie ostrego ostrza na swojej szyi i zdecydowała się porzucić przeróżne maszynki.