Artystyczne stylizacje

Tag Archive: ostrza

ostrza

Mężczyzna idealny, czyli jakie akcesoria do golenia należy mieć

przyrządy do golenia
Jednym z najważniejszych zabiegów o charakterze pielęgnacyjnym mężczyzn jest golenie. Każdy mężczyzna, który pragnie zachwycać swoim wyglądem powinien robić to codziennie. Do usuwania zarostu panowie mają obecnie bardzo dużo rozmaitych akcesoriów oraz kosmetyków. Za ich sprawą golenie może stać się prawdziwą przyjemnością. Na sklepowych półkach mężczyźni znajdą obecnie nadzwyczaj szeroki wybór kosmetyków, które sprawiają, że golenie jest prostsze.

Coraz większa popularność starych metod i sposobów golenia, na przykład takich jak żyletki i brzytwy

maszynki do golenia
Przed laty, kiedy specjaliści od marketingu jeszcze nie wmawiali mężczyznom konieczności używania maszynek z wieloma ostrzami, stosowane były ostre brzytwy. Za ich pomocą można było w skuteczny sposób wyeliminować zarost, lecz wymagały pewnej wprawy przy goleniu. Pojawienie się maszynek spowodowało, że mężczyźni zaczęli się odwracać całkowicie od brzytew, zafascynowani wygodnymi, nowoczesnymi narzędziami. Lecz jakaś ich część w pewnej chwili zaczęła tęsknić za uczuciem niesamowicie ostrego ostrza na brodzie i postanowiła zostawić w spokoju przeróżne maszynki.

W jaki sposób golić się i troszczyć się o męski zarost – porady

Facet z brodą
Przyszła moda na zarost. Panowie zapewne cieszą się z tego, iż gęsty zarost znów jest modny, jednakże nie oznacza to, iż mogą oni poświęcić mniej czasu na jego pielęgnację. Schludna broda lub wąsy wymagają czasu. Idealne golenie nie jest prędkie oraz wymaga pewnej praktyki pielęgnacyjnej. Na początek powinieneś rozszerzyć pory. Możesz przykładowo zrobić to przykładając do buzi zwilżony ciepłą wodą ręczniczek na ok. sześćdziesiąt sekund. Dobrze byłoby golić się przykładowo po wyjściu spod natrysku.