Artystyczne stylizacje

Tag Archive: obiad

obiad

Zmieniamy złe nawyki żywieniowe

obiad
Nałogi dietetyczne naszych rodaków się zmieniają, ale proces taki nie przemija bezproblemowo. Na jednym krańcu znajdują się osoby, które przenigdy nie pożegnają się, z czymś co nazwać trzeba „obowiązkowym elementem obiadu”, czyli z tłuszczem. Na przeciwnym zaś końcu są osoby pragnące, jednak robią to w sposób przypadkowy i zupełnie bez sensu.

Surowa dieta.

bardzo smaczne jedzenie raw
Znowu przybyła wiosna, a my nie damy radę wejść w zeszłoroczna spódnicę. Z przerażeniem spoglądamy na swoje odbicie. Okazuje się, że nazbyt sobie dogadzaliśmy w zimie i teraz musimy coś uczynić z tą warstwą tłuszczyku, którą zmagazynowaliśmy w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Do głowy od razu przychodzą nam różne błyskawiczne diety, które w krótkim czasie naprawią naszą sylwetkę.

Internetowe rady kulinarne

images
Nie posiadasz pomysłów na pyszny obiad bądź przekąskę? Twoi najbliżsi przejedli się już standardowym menu? To najwyższy czas, by znaleźć kilka interesujących receptur. Nowe technologie powodują, że znalezienie sposobu na cudowne jedzenie zajmie tobie jedynie parę minut. Co więcej, przepis na ciasteczka owsiane czy na smakowitą karkówkę z rusztu masz za darmo.