Artystyczne stylizacje

Tag Archive: obcasy

obcasy

Sezon zimowy czas zacząć – zimowe buty damskie oraz męskie

Sezon zimowy zbliża się niechybnie, na pewno więc zaszedł czas na odświeżenie swojej garderoby. W sklepach już teraz możemy odnaleźć zimowe ubrania oraz obuwie, wskazane jest więc wybrać się na zimowe zakupy już teraz. Jeżeli najpierw przygotujemy się na zimowy sezon i zadbamy o swoją kreację, nie będziemy musieli na ostatnią sekundę kupować zimowych ubrań, kurtek, swetrów bądź zimowego obuwia.

Buty na szpilce, botki, torby dla mężczyzn – dodatki dla szyku iklasycznej elegancji

torebka
Zrobione ze skóry buty oraz dodatki bez wątpienia zaliczane są do klasycznych elementów stroju, które nigdy nie przestaną być modne. W przypadku kobiet szpilki i półbuty damskie na kilkucentymetrowym obcasie stanowią bez najmniejszych wątpliwości zaskakująco elegancki rodzaj obuwia, jaki każda kobieta może założyć na swoje nogi.

Odzież w paski – lubimy czy jednak nie?

moda damska
W tym sezonie zostałyśmy dosłownie zawalone paskami. Widziałyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor lub w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Zwolenniczek takich zestawów jest chyba tyle samo, co przeciwniczek – te twierdzą, że paski poszerzają i zaburzają proporcje sylwetki.