Artystyczne stylizacje

Elegancja w kolorze nude

buty
Mężczyźni pewnie będą niezadowoleni, ale w kobiecej palecie rozpoznawalnych kolorów na dobre uplasował się już kolor nude a do tego nic nie wskazuje, aby miał ją kiedykolwiek porzucić. Warto zatem kupić ubrania w takim kolorze, ponieważ możemy mieć pewność, że będą przydatne długi czas.

buty
Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme

Kolor nude oznacza kolor skóry, który prezentuje się zupełnie jak nieco cieplejszy beż. Jest on niezwykle kobiecy i subtelny, a do tego doskonale wygląda we wszystkich częściach damskiej garderoby. Niemal wszystkie sklepy, w tym również te internetowe mają w ofercie niemal każdą część garderoby w takim kolorze. Nike, Reebok, Le Coq … to jedynie przykładowe wyliczenie, w jakich sklepach można go odnaleźć.

Buty na obcasie w kolorze nude to ciągle ”must have” w szafie każdej kobiety, która kocha modę. Można powiedzieć, że stały się już pewnym kanonem i aktualnie możemy je stawiać na równi z małą czarną, która wisi w szafie prawie każdej kobiety – .

Co więcej należy podkreślić, że rzeczy w kolorze nude idealnie sprawdzają się w pracy w biurze. Jest to bowiem neutralny kolor, doskonale komponujący się z ciemnymi barwami. Jeżeli zatem pragniemy rozpocząć konstruowanie naszej szafy pod kątem naszej pracy możemy rozpocząć od odwiedzenia Ubrania h&m. Na pewno odnajdziemy tam interesujące pomysły, które pomogą nam wybrać tzw. bazę. Dodatkowo ceny nie będą zbyt wygórowane, więc każdy będzie mógł zezwolić sobie na takie zakupy –

Oprócz ubrań barwa nude została wykorzystana przez wytwórców różnego typu produktów kosmetycznych. W pierwszej kolejności należy wskazać, że idealnie wygląda na naszych paznokciach. Przedsiębiorstwa oferujące kosmetyki posiadają w swojej ofercie emalie do paznokci we wszystkich odcieniach koloru nude. Pewne wątpliwości można posiadać do stosowania ich przez osoby o bardzo jasnej karnacji. Muszą one zastanowić się czy kolor nude w zestawieniu z ich jasną skórą nie sprawi, że wszystko zleje się w jedną całość, a rezultat będzie delikatnie mówiąc mdły. w ostateczności decyzja o wyborze takiego koloru uzależniona jest (czy to w przypadku, gdy chodzi o ubrania, czy w przypadku kosmetyków) od indywidualnej oceny każdej kobiety.

Źródło: domodi